BGC’den Beykoz’a taziye ziyareti

Bolu Gazeteciler Cemiyeti yönetim kurulu üyeleri, geçtiğimiz gün babasını kaybeden Gazetemizin İmtiyaz Sahibi Erhan Beykoz’u ziyaret ederek taziyelerini dile getirdiler.   Bolu Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu...

BGC’den Beykoz’a taziye ziyareti

Bolu Gazeteciler Cemiyeti yönetim kurulu üyeleri, geçtiğimiz gün babasını kaybeden Gazetemizin İmtiyaz Sahibi Erhan Beykoz’u ziyaret ederek taziyelerini dile getirdiler.

 

Bolu Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu üyeleri, geçtiğimiz gün babasını kaybeden Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Erhan Beykoz’u ziyaret etti. Uzun süredir tedavi gören Hacı Mehmet Celal Beykoz, önceki gün hayata gözlerini yummuştu. Bolu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Caner Güngör ve ekibi bu nedenle Erhan Beykoz’a taziyelerini sundu. En büyük acıların anne ve baba kaybedildiğinde yaşandığını söyleyen Caner Güngör, “Allah bir daha size böyle acılar göstermesin” diye konuştu. Erhan Beykoz’da gazeteci arkadaşlarının desteğini görmekten dolayı çok mutlu olduğunu ifade ederek, “Anne ve baba insanın kanatları imiş. Bunu hep söylerlerdi ama anlamazdık. Babamı kaybettiğimde bunu çok iyi anladım. Kanadım kırılmış gibiyim. İyi ki böyle bir camia içerisindeyim. Bütün gazeteci dostlarıma beni yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyorum. Allah hiçbirimize böyle acılar yaşatmasın” dedi. Caner Güngör daha sonra Erhan Beykoz’a Bolu Gazeteciler Cemiyeti rozeti taktı.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124