BİK GENEL MÜDÜRÜ ATALAY’DAN VALİ ZAHTEROĞULLARI’NI ZİYARET

Basın İlan Kurumu Bolu Şube Müdürlüğü’nün açılışı için ilimize gelen Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay, Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları’nı makamında ziyaret etti.

 BİK GENEL MÜDÜRÜ ATALAY’DAN VALİ ZAHTEROĞULLARI’NI ZİYARET

Haber Merkezi

Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay’ın Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları’nı ziyaretine Basın İlan Kurumu Koordinasyon ve İdare Müdürü Mehmet Çelik, BİK İlan Hizmetleri Müdür Vekili İdris Çam, BİK Sakarya Şube Müdürü Ömer Faruk Çakır ve BİK Bolu Şube Müdürü Ümit Kızılteke de katıldı.

Sohbet ortamında geçen ziyarette Vali Zahteroğulları, “Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü yıllarından tanırız Sayın Atalay ile birbirimizi. Çok eski bir dostumuz. Kendisini ilimizde görmekten büyük memnuniyet duyduk. Ayrıca İlimizde Basın İlan Kurumu’nun şubesi açılıyor ve kendisi bunun için geldiler. Yeni şube hem kendilerine hem de Bolu Basınımıza hayırlı olsun” ifadelerine yer verdi.

Bolu’ya daha önce geldiğini ifade eden Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay, “Bizlerde Bolu Basını ile hem cemiyetimizde hem de Valiliğimizde daha önce buluşmuştuk. Güzel bir toplantı yapmıştık. Daha sonra ne yazık ki Bolu’ya daha gelemedik, bu güne nasipmiş. Aslında hep geçtik ama şubeyi açınca uğrayalım dedik. Bu arada Sayın Valimize de gecikmiş de olsa hayırlı olsun diyelim. Sizlere de başarılar diliyorum. Gerçekten kendisi başarılı valilerimizden birisi. Diğer taraftan da meslektaşlarımızla buluşmak güzel. İnşallah bundan sonra da beraber çalışacağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2014, 00:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128