Bilim Koleji Yaz Okuluyla da fark yarattı

Bolu Bilim Koleji yeniliklerine devam ediyor. Açmış olduğu yaz okulu Bolulu veliler tarafından büyük ilgi gördü. Bilgi aldığımız Bilim Koleji Müdürü Tahsin DEMİREL şunları söyledi; Her şeyden önce değerli velilerimize yaz okulumuza göstermiş oldukları teveccühlerinden dolayı teşekkür ederim. Yaz okulumuzda yabancı dil, sahne sanatları, müzik, görsel tasarım, din kültürü ve ahlak bilgisi dersleri eğlenceli bir biçimde öğrencilerimizi sıkmadan bilgilendirme yapmaktayız. Öğleden sonraları ise yüzme, basketbol, futbol, badmington, voleybol gibi sporlar dönüşümlü olarak verilmektedir. Haftanın bir gününü ise Emniyet Otel ve My Osvi Tour’ un organizasyonuyla ortaklaşa düzenlediğimiz dağcılık, oryantirig, arkeoloji çalışması, balık tutma gibi faaliyetlerin bulunduğu yoğun bir programımız vardır.

Bilim Koleji Yaz Okuluyla da fark yarattı

Yaz okulumuzdaki hedefimiz çocuklarımızın bilgi ve zeka düzeylerini artırırken fiziksel gelişimlerine de katkıda bulunmak istiyoruz.

Faaliyetlerimizde alanlarında uzman on öğretmenimiz görev almaktadır.

Bu faaliyetleri gerçekleştirirken okulumuzun fiziki koşullarının elverişli oluşu da bizim ve öğrencilerimiz için ayrıca bir avantajdır.

Bilim Koleji olarak önümüzdeki yılın çalışmalarında yeni hedefler belirleyerek gerek akademik gerekse sosyal alandaki gayelerimize adım adım yaklaşmaktayız.

Bolu’muzun eğitim alanındaki seçkin öğretmenleri ile çıkmış olduğumuz bu eğitim yolculuğunda Bolu insanına eğitim alanında güzellikleri kaliteli bir şekilde sunabilmek temel hedefimizdir. HABER MERKEZİ

 

Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2015, 19:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128