BİNBİR SURAT DOLANDIRICI…

Bolu İl Emniyet müdürlüğü Asayiş Şubesi Dolandırıcılık Bürosu’nun Şahinleri “Binbir Surat” lakaplı ve hakkında 79 suç kaydı bulunan, 9 yıldır aranan, ilimizde 3 şahıstan toplam 7 bin TL dolandıran Y.A. isimli şahsı suçüstü yakaladı. Binbir Surat lakalı zanlının sahte kimlik kullanarak cezaevinde yattığı ve hakkında kesinleşmiş 13 yıl 6 ay hapis cezası olduğu da tespit edildi.

BİNBİR SURAT DOLANDIRICI…
Haber: Kasım ŞAHİN

 

Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’nün başarıdan başarıya koşan Şahinleri, dolandırıcılık, hırsızlık, fuhuşa aracılık ve kaçakçılık ve kimlik bilgilerini kullanma  gibi 79 ayrı suçtan 9 yıldır aranan ve hakkında 15 yıl 6 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan "Binbir Surat" lakaplı Y.A.yı Bolu’da sahte kimlikle suç işlerken suçüstü yakaladılar.

 

Yıllardır polisten kılık ve simasını değiştirerek sahte kimlik kullanarak kaçmayı başaran Binbir Surat son işinde yakayı ele verdi. Geçtiğimiz aylarda ilimizde yaşayan 3 kişiden toplam 7 bin lira dolandıran zanlının 18 ay ilden de aranmasının bulunduğu tespit edildi. Bu güne kadar yüzünü sürekli olarak bıyık, sakal ve traşlı bir şekilde saklayıp saçlarını da sürekli olarak boyatan Binbir Surat’ın dün Savcılığa sevk edilişi sırasında tanınmamak için yüzünü tişörtüyle kapatarak tanınmaya çalışması herkesi şaşırttı.

 

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2015, 19:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128