Bir an önce karar alın

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz tarafından araç trafiğine kapatılan İzzet Baysal Caddesinde elektrikli bisiklet ve motosiklet terörü esiyor. Hızı saatte 50 kilometreyi bulan elektrikli bisikletler ile motosikletler vatandaşların arasında cirit atarken, büyük bir olayın olması ise an meselesi. İl Trafik Komisyonunun bir an önce bir karar alıp kapalı alanda bu araçların kullanılmasının önlenmesi gerekiyor.

Bir an önce karar alın

HABER: KASIM ŞAHİN

İzzet Baysal Caddesi araç trafiğine kapatılmasının ardından vatandaşların gönül rahatlığıyla cadde gezmesi beklenirken bunun tam aksi oluyor. İl Trafik Komisyonu bir karar alıp elektrikli bisiklet ve motosikletlerin bu alanda seyir etmesini yasaklamaması yüzünden her an büyük bir olayın olmasına da neden oluyor. Özelikle elektrikli bisikletlerin sessiz bir şekilde 50 kilometre üzerine çıkıp halkın arasında seyir etmesi nedeniyle halkımız tedirginlik yaşamaya devam ediyor.

BİR POLİS MEMURU KAZA GEÇİRMİŞTİ

İzzet Baysal Caddesi’nin araç trafiğine kapalı olmasına rağmen elektrikli bisikletlerin ve motosikletlerin bu yasaya uymaması nedeniyle bir polis memuruna motosikletin çarpması yüzünden ağır yaralanmış ve mesleğinden olmuştu. Bu önemli kazanın yanı sıra özellikle elektrikli motosiklet sürücüleri aşırı sürat yapmaları nedeniyle yayalara çarparak hafif yaralanmalara neden olmaktı. Bir an önce İl Trafik Komisyonunun karar alıp bu tür araçları bu alanda sürüş yapmalarına yasak getirmesi bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2016, 15:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124