BİR GÜN DEĞİL, HER GÜN CUMHURİYET

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Türk Milletine armağan ettiği Cumhuriyet bu gün 91 yaşında. Son yıllarda ve bu günlerde vatan topraklarımızda, sınırlarımızda, yurt içinde bölücü terör örgütleri tarafından şehit edilen askerlerimiz ve polislerimizin haberleriyle sarsılırken, Cumhuriyete tam anlamıyla sahip çıkmamamızın zamanı gelmiştir. Bir gün değil her gün Cumhuriyet adına bu gün bütün Bolu halkını bu bilinçle ve gururla ellerindeki Türk Bayraklarıyla etkinliklere ve yürüyüşlere davet ediyoruz.

BİR GÜN DEĞİL, HER GÜN CUMHURİYET

Haber: Kasım ŞAHİN

91 yıl önce Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk tarafından kurulan Cumhuriyetimize tam anlamıyla sahip çıkmanın zamanı geldi. Ülkemizin kan gölüne çevirmek için bölücü terör örgütü tarafından askerlerimizin ve polislerimizin şehit edildiği, ailelerin ocaklarına ateşlerin düştüğü şu günlerde, birlik ve beraberlik zamanı gelmiştir. Bu gün Türk Ulusunun en önemli günlerinden birini yaşayacağız. Bütün Bolu halkını ellerindeki Türk Bayraklarıyla, iş ve evlerinin balkonlarına asacakları kutsal bayrağımızla Cumhuriyete sahip çıkarak sessizliği bozma zamanıdır. Bolu Olay Gazetesi olarak tüm vatandaşlarımızın Cumhuriyet Bayramını kutlarız.

İlimizde yapılacak olan Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri şu şekilde olacaktır; 09:30 Tebriklerin Kabulü (Bolu Valiliği Valilik Makamı) 10:00 Tören Programı (Belediye Meydanı), 17:00     Kurtuluşa Giden Yol (Kültür ve Turizm Müdürlüğü Gösteri Salonu), 18:30 Fener Alayı (Belediye Meydanından Kent Meydanına), 20:00  Cumhuriyet Bayramı Resepsiyonu (Bolu Termal Otel)

 

 

Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2014, 09:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124