Bir tabure bile bulamadınız mı?

Bu haberi yapıp yapmamakla bir müddet kendinle direndim. Ama ben bir gazeteceyim, gördüğümü, bildiğimi doğru yazmak ve yorumlamakla sorumluyum. Birileri kızacak diye, hele hele Ak Parti Basın Bürosundan servis edilen bu fotoğrafı görünce haberi yapmamam, yorumlamamam önce kendine ihanet olurdu. Bu nedenle haberciliğim anlayışıyla bu haberi yapıyorum. Önce çuvaldızı kendinize batırmalısınız. Karşınızda el pençe divan duran karpuzcu olabilir!!! Konumu, işi, mesleği ne olursa olsun şu an Bolu’nun ve ülkenin sorunlarına talip milletvekili aday adayı. Ülkeyi yöneten Ak Partide milletvekili aday adayınıza bir tabure bile bulamadınız mı? Kapı kulu gibi aday adayınızı bu şekilde bırakmayı içinize sindirebiliyor musunuz?

Bir tabure bile bulamadınız mı?
 Haber: Kasım ŞAHİN

"Bizim ilkemiz çok net;  “Yaradılanı severiz, Yaradan’dan ötürü”. Değil mi ki insandır, hürmet göstermek bizim insanlık vazifemizdir"

Bu sözler Ak Parti'nin Kurucusu ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ait. Ak Parti'nin ilkelerini açıklarken söylediği cümlelerden sadece bir kaçı. Ancak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sözlerine yakışmayan bir fotoğraf dün Ak Parti Bolu İl Başkanlığı tarafından Bolu'daki yerel gazetelere servis edildi.

Bolu Esnaf, Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu üyelerinin, İl Başkanı Yüksel Coşkunyürek'i ziyareti sırasında çekilen bu fotoğraf, Ak Parti'nin insan odaklı siyasetini çok farklı yerlere götürmeye yetti. Büyük bir özgüvenle aday adaylığını açıklayan ilkokul mezunu, karpuz satıcısı Adalet Karadayı dünkü ziyaret sırasında Ak Parti'ye yakışmayan bir şekilde ağırlandı.

Sayın Yüksel Coşkunyürek,

Siz Ak Parti'de 2 dönem milletvekilliği yapmış bir siyasetçi olarak, Ak Parti'nin ilkelerini çok iyi biliyorsunuz. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın her fırsatta söylediği, "Bizim ilkemiz çok net; Yaradılanı severiz, Yaradan’dan ötürü. Değil mi ki insandır, hürmet göstermek bizim insanlık vazifemizdir", sözlerini bilmenize rağmen bu duruma neden müdahale etmediniz?

Adalet Karadayı belki siyasette yeni olabilir, ilkokul mezunu olabilir, karpuz satıcısı olabilir, belki listeye bile girme şansı olamayabilir. Ama bu kişinin Ak Parti'den Milletvekili Aday Adayı olduğunu, her şeye rağmen İNSAN olduğunu unutmamanız gerekirdi.

Aynı durumda Fatih Metin, Feridun Kaya ya da Ali Coşkun olsa ne yapardınız?

Ak Parti Bolu İl Başkanı Yüksel Coşkunyürek'e küçücük bir hatırlatma yapmak istiyorum.

"Değil mi ki insandır, hürmet göstermek bizim insanlık vazifemizdir"


Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2015, 17:09
YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet
mehmet - 6 yıl Önce

hatırlarsanız engelli olan bir akp li aday adayını da bu zihniyet akp ye akp dediği için kızmıştı kibir bu olsa gerek

bolulu
bolulu - 6 yıl Önce

bence suç kimde herkes konumunu bilsin işte aldığı değere göre düşünsün.

çaylı
çaylı - 6 yıl Önce

ben herzaman söylemişimdir yine söylüyorum recep tayyi̇p erdogan başkası yalan şöyle bir bakın ak partiye boluyu tanıyan bolulu bir köroglu varmı bu kişilerle seçime girmek boluya ihanettir...

^^^^^^^
^^^^^^^ - 6 yıl Önce

doğru söze ne denir.onlar recep tayyip erdoğan ın çeyreği kadar ülkeyi düşünemezler

Bir Bolu'lu
Bir Bolu'lu - 6 yıl Önce

duvarında bu devletin kurucusu mustafa kemal atatürk ün posteri̇ne yerbulamayan zi̇hni̇yetten ne bekleni̇r

misafir
misafir - 6 yıl Önce

bunlar ankaradan kumandalı olduğu için o anda kumanda çalışmamıştır sanırım komutu alamadılar zavallı vatandaşta ayakta kaldı kimin umurunda memleket saygılar

misafir
misafir - 6 yıl Önce

ayakta unuttukları kişi millet vekili adayı imiş vah zavallı yazık insanlıklarına bunlar ak partili sanırım

misafir
misafir - 6 yıl Önce

hemşerim insan olsanız karşınızdakine insana değer verirsiniz birde tam karşınıza türk bayrağı vede iki resim asmışınız yazık gazi mustafa kemal atatürk ve silah arkadaşları olmasaydı senin yerinde ya hans yada ermeni itleri otururdu sende o ayaktaki insan gibi el pençe dururdun karşısında ne millet olduğunu bile söyleyemezdin şimdi ama bizler her zaman söylüyoruz ne mutlu türküm diyene şerefle vede gururlan saygılar selamlar olsun


SIRADAKİ HABER

banner124