Bir tepki de Yıkılmaz' dan

Türkiye Bayanlar 2. Ligi B Grubunda mücadele eden Bolu Belediyespor bayan voleybol takımı oyuncularının resimleri bulunan postere yapılan çirkin saldırıya bir tepki de Bolu CHP Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Yıkılmaz' dan geldi. Yıkılmaz yazılı olarak yaptığı açıklamada; "Azıcık Akıl yahu diye" tepki gösterdi.

 Bir tepki de Yıkılmaz' dan

Yapılan bu çirkin saldırı ile ilgili yazılı açıklama Yapan Yıkılmaz; " Bolu’da kerameti kendinden menkul birkaç iblis, voleybolcu kızlarımızın takım halinde çektirdikleri resimlere  “Edep Yahu” ibareli kâğıt parçaları yapıştırmışlardır. Bu IŞİD artığı sapıklarla aynı şehirde yaşamak büyük bir talihsizliktir. Kadını sadece eve kapatılan bir meta olarak gören bu azgelişmiş kafa, 21.yüzyılda varlığını hala sürdürmektedir. Yaptıkları gösteriyor ki kafataslarının içinde sadece su taşımaktadırlar. Beyincikleri tamamen pornografik görüntülere ayarlanmış, bu yobazların yaptığı terbiyesizliğin yanlarına kalmaması için Emniyet teşkilatımızın gereğini yapacağını umuyorum. Her türlü çağdaş yaşamı reddeden, erkek kafasıyla kadını bir kalıba sokmaya çalışan, döven, taşlayan, çarşafa bürüyen, karanlık zihniyeti reddediyoruz. Karanlık emellerini gerçekleştiremeyecek, ülkemizi ve kentimizi sığ dünya görüşlerinin çemberi altına alamayacaklardır. Bu beyin eziği müsveddelerin hangi iktidarın zamanında palazlandığı, sırtının sıvazlandığı, her türlü lojistik desteğin nasıl sağlandığı halkımızca malumdur. Son 12 yıldır medeni yaşam tarzının, sanatın, eğitimin ne hale geldiği ortadadır" dedi.

 

" TÜRKİYE CUMHURİYETİ, ÇAĞDAŞ KADINI ERKEĞİ İLE İLELABET PAYİDAR KALACAKTIR"

 

"Flört fahişeliktir” diyen bir zihniyetin artığı bu zinacı çeteler, bu iblisler şunu çok iyi bilsinler, kalın kafalarına şunu çok iyi kazısınlar. Türkiye Cumhuriyeti, çağdaş kadını erkeği ile ilelebet payidar kalacaktır. Daha önce nasıl tarihin çöplüğünde kaybolmuşlarsa asla yeniden yeşeremeyeceklerdir. Türkiye Cumhuriyeti’nin uygar evlatları olarak kanla, terle, binlerce şehitle kazandığımız evrensel değerlerimizden vazgeçmeyeceğiz. Hiç kimse de vazgeçiremeyecektir. Dün kanımızla canımızla kazandığımıza bugün göz dikenlerin sonu tarihte örnekleriyle mevcuttur. O nedenle bu akıl yoksunu zavallı iblislerin ayağını denk almasını diliyorum. Yobazlığa, gericiliğe bu ülkede geçit yok. İnsanlık uzayda yaşamın sırlarını ararken yobaz artığı bu çeteler çöl düşleri görüyorlar. Ama bu rüyalarını asla yaşama geçiremeyecekler.

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2014, 18:33
YORUM EKLE
YORUMLAR
azad faysal
azad faysal - 6 yıl Önce

hüseyin efendi yine kafası güzel bir biçimde döktürmüşsün. allah'a ve onun hükümlerine düşmanlık sergilemeyin. unutmayın cenazeniz muhtemelen siteler veya yıldırım beyazıt camiinin musalla taşına geldiğinde kur'an-ı kerim okunacaktır. düzgün okuyan bir yakınınız varsa eğer. gazel veya klasik müzik okunmayacaktır.

SIRADAKİ HABER

banner124