Bisiklet turunda tanıştılar Bisikletle nikaha gittiler

Bolu’da geçtiğimiz yıl Tabiatın Kalbi Bolu Bisiklet Amatörleri Derneği tarafından düzenlenen bisiklet etkinliğinde tanışan ve evlenme kararı alan çift nikah salonuna da bisikletleriyle geldiler. Nikaha katılan davetliler de çift bisikletleriyle eşlik ettiler.

Bisiklet turunda tanıştılar Bisikletle nikaha gittiler

HABER: KASIM ŞAHİN

Geçtiğimiz yıl Tabiatın Kalbi Bolu Bisiklet Amatörleri Derneği tarafından düzenlenen bisiklet etkinliğinde tanışan Tabiatın Kalbi Bolu Bisiklet Amatörleri Derneği Başkanı olan Büşra Bayramoğlu Melike Büşra Bayramoğlu ile 2. Komando Tugay Komutanlığı’nda görevli 37 yaşındaki Yüzbaşı Sait Karşı ilginç bir nikah törenine imza attılar. Nikah arabası kullanmak yerine bisikletleriyle gelen çifte arkadaşları da aynı şekilde eşlik etti.

BİSİKLETİN ARKASINA TENEKE BAĞLADI

Sait Karşı ve Büşra Bayramoğlu çifti düğün arabası yerine nikah salonuna bisikletle gitmeye karar verdiler. Büşra Bayramoğlu’nun Büyük Berk Mahallesi’ndeki evinden bisiklete binen çifte arkadaşları da eşlik etti. Karacasu yolunda konvoy eşliğinde Karaçayır Mahallesi’nde bulunan Bolu Belediyesi Nihah Dairesine giden çiftin mutluluğu görülmeye değerdi. Melike Büşra Bayramoğlu, bisikletinin arkasına teneke bağladı.

“BİSİKLET SAYESİNDE TANIŞTIK”

Melike Büşra Bayramooğlu, “Geçtiğimiz yıl kadınlar için bir bisiklet turu düzenlenmişti. O tura katılmıştı. Katıldığım ilk etkinlikti. Tur sonunda 2 arkadaş bisikletten düştü. Onların bisikletlerini bizim eve bıraktık. O zamanki dernek başkanı bisikletlerini almak için eşimi eve göndermişti. O vasıtayla tanıştık. Üzerinden 1 yıl geçti ve biz bisikletlerle evleniyoruz.

Yüzbaşı Sait Karşı ise, “Biz bisiklet sayesinde tanıştık ve nikahımıza da bisikletle gelmek istedik. Saolsunlar dostlarımızda bizleri yalnız bırakmadı. Hepsine teşekkür ediyoruz” diye konuştu.  Melike Büşra Bayramoğlu ve Sait Karşı çifti nikah sonrasında bisikletlerle nikah salonundan ayrıldılar.

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2016, 18:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128