Biz onay vermedik

Bolu İl Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çavuşoğlu, Mudurnu Milli Eğitim Müdürlüğü görevine getirildiği iddia edilen E.B’nin kesinlikle bu göreve getirilmediğini ve bizzat kendisinin de onay vermediğini E.B.’nin 3 günlüğüne bu göreve Mudurnu Kaymakamlığı tarafından geçici olarak verildiğini açıkladı.

 Biz onay vermedik

Haber: Kasım ŞAHİN

Bolu Eğitim-Sen Şube Başkanı Erkan Korkmaz’ın, Tacizci öğretmenin Mudurnu İlçe Milli Eğitim Müdür Yardımcılığına getirildiğini yerel bir gazetede açıklamasının ardından Bolu Olay Gazetesine özel bir açıklamada bulunan İl Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çavuşoğlu şunları söyledi; “Korkmazın yaptığı bu açıklama ve beyanı kesinlikle doğru değildir. Yanlış bir anlaşılmadan dolayı yanlış bilgiler verilmiştir” dedi.

Çavuşoğlu, taciz suçlamasıyla hakkında soruşturması bulunan E.’.’ye kesinlikle onay verilmediğini de belirterek, “İlçe Milli Eğitim Müdürünün tayini çıktığından dolayı Mudurnu İlçe Kaymakamı E.B.’i 3 günlüğüne geçici olarak ilçe Milli Eğitim Müdür yardımcılığına getirme görevi vermiştir. Olay bundan ibarettir. Kesinlikle kendisine biz böyle bir suçlamayla karşı karşıya kalan kişiye onay vermedik ve vermeyiz de bu şahıs şu anda Mudurnu’da bir okulda müdür yardımcısı olarak görev yapmaktadır” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2014, 10:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
Eersin Erdem
Eersin Erdem - 7 yıl Önce

hangi sözüne inanılacak?

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124