BOGİAD BGC’yi ziyaret etti

Bolu’nun önde gelen sivil toplum kuruluşlarından BOGİAD (Bolu Genç İşadamları Derneği) Yönetim Kurulu Bolu Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti.   BOGİAD Başkanı Fatih Yazıcı ve Yönetim Kurulu Üyeleri...

BOGİAD BGC’yi ziyaret etti

Bolu’nun önde gelen sivil toplum kuruluşlarından BOGİAD (Bolu Genç İşadamları Derneği) Yönetim Kurulu Bolu Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti.

 

BOGİAD Başkanı Fatih Yazıcı ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Bolu Gazeteciler Cemiyeti üyeleri  Bolu’nun gündemine ilişkin fikir alışverişinde bulundular. Bolu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Caner Güngör, “BOGİAD üyesi arkadaşlarımızın bu ziyaretlerinden oldukça memnun olduk. Bolu’da bu iki sivil toplum örgütünün daha sık bir araya gelmesi gerektiğini düşünüyorum. Çünkü hepimizin ortak noktası Bolu. Bolu için gençlerin daha çok ön plana çıkması gerekiyor. Bu nokta da BOGİAD’ın özellikle ilimizde yapılacak yatırımlar konusunda daha etkin olmasını istiyoruz. Elbette Bolu’ya herkes yatırım yapabilir ama bizce Bolu’da ki genç iş adamlarımız bir adım daha önde olmalı. Bunun içinde ilimizin siyasetçileri ve bürokratları Bolu’da ki genç işadamlarımızın önünü açmalıdır” dedi.

BOGİAD başkanı Fatih Yazıcı’da çalışmaları ve bundan sonra yapacakları ile ilgili bilgiler aktararak; “Yönetim Kurulumuz büyük bir uyum içerisinde çalışmalarını sürdürüyor. Biz yönetime gelirken ilk hedefimizin Bolu insanına ve Bolu ekonomisine katkı sağlamak olduğunu belirtmiştik. Bu yönde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İlimizde genç yaşına rağmen oldukça iyi noktalarda olan işadamlarımız var. Fakat bizler birlik ve beraberlik içinde hareket ettiğimiz sürece daha iyi yerlerde olabileceğimizi düşünüyoruz. Bundan sonra da Bolu Gazeteciler Cemiyeti ile sürekli istişare halinde olacağız ve Bolu için fikir jimnastiği yapacağız” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128