BOGİAD sosyal tesislerini açıyor

BOGİAD’IN geçtiğimiz günlerde yapılan kongresinde göreve gelen Erkan Bektaş yönetimi göreve hızlı başladı. Yeni yönetimin ilk işi derneğe yakışır sosyal tesis oldu.

BOGİAD sosyal tesislerini açıyor

HABER: FARUK ÇİDEM

Bolu’da ki genç iş adamlarını aynı çatı altında toplayan Bolu Genç İş adamları Derneği (BOGİAD) geçtiğimiz günlerde kongresini yapmış başkanlığa Erkan Bektaş seçilmişti.

Bektaş yönetimi göreve gelir gelmez derneğe yakışır bir sosyal tesis için kolları sıvadı. 500 evlere giden çevreyolu’nda yer kiralayan BOGİAD dernek üyelerinin aileleri ile vakit geçirebileceği sosyal tesis için çalışmalara başladı.

Konuyla ilgili konuşan BOGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Bektaş, “Derneğimizin mekansal anlamda sıkıntısı vardı. Çevre yolunda kiraladığımız bu yerde sosyal tesiste oluşturuyoruz. Üyelerimiz aileleriyle birlikte sosyal tesisimizden yararlanacak. Hem bu şekilde üyelerimiz arasında ki dayanışmayı da arttırmış olacağız. Ayrıca sosyal tesisimizde alanında başarılı isimleri Bolu’ya davet edip seminerler, paneller düzenleyeceğiz” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2016, 19:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128