Bölge Müdürlüğü ekipleri ceza yağdırdı

Bolu ve Düzce illerinin bağlı bulunduğu, Bolu Ulaştırma Bölge Müdürlüğü ekipleri bölgesel denetimleri sürdürüyor. Denetimler kapsamında Ulaştırma Bölge Müdürlüğü ekipleri yük ve yolcu taşıyan araçlar üzerinde uygulama yaptı.

Bölge Müdürlüğü ekipleri ceza yağdırdı


 

Düzce - Zonguldak Karayolu üzerinde Akçakoca İlçe Jandarma Komutanlığı trafik kısım amirliği ekipleri ve Bolu Ulaştırma Bölge Müdürlüğü ekipleri ortak trafik uygulamasına imza attı. Uygulama sırasında yük ve yolcu taşımacılığı yapan araçları denetleyen ekipler, kuralları ihlal eden ve evrakları eksik olan sürücülere ceza yağdırdı. Jandarma ekiplerinin uygulama yaptığı araçlarda kurallara aykırı bulunan araçlara Bolu Ulaştırma bölge Müdürlüğü ekipleri cezai işlem uyguladı.

Diğer taraftan Düzce Jandarma Komutanlığı Trafik Şube Müdürlüğü ekipleri ilçe yollarında da yük taşımacılığı yapan araçlara yönelik uygulama yaptı. Akçakoca-Düzce Karayolu, Yığılca ve Gölyaka ilçe yolu ile Aydınpınar köy yolunda yük taşıyan araçlar denetlendi. Uygulamalarda 294 araç denetlenirken 25 araca 29 bin 155 TL cezai işlem uygulandı. 4 Araç ise trafikten men edilirken 2 sürücünün ise ehliyetine el konuldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128