Bolu Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezine Ramazan Düzenlemesi

Bolu İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı Bolu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi oruç tutan hastalar için Ramazan ayı boyunca iftardan sonra hizmet verecek.

Bolu Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezine Ramazan Düzenlemesi

Haber: Ceylan Beykoz

Bolu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dt. Taner Laçin Merkezlerinin Ramazan ayı hizmet düzenlemesine dair yaptığı açıklamada; “Bolu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak Ramazan ayı boyunca oruç görevini yerine getiren hastalarımız için saat:21:00 ile 24:00 saatleri arasında diş sağlığı hizmetlerimiz devam edecek.” dedi.

Ramazanda diş tedavi hizmeti almak isteyen vatandaşların doğrudan merkeze gelmemeleri, mutlaka 182 Merkezi Hekim Randevu Sisteminden (MHRS) randevu almaları gerektiğini vurgulayan Laçin; “Bolu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizin Acil hizmeti de aynı şekilde 24 saat devam edecek. Ancak mesai dışı poliklinik ve diş tedavisi hizmeti için 182 MHRS’den saat:21:00 ile 24:00 arasında uygun olduğunuz bir zamana dair randevu alınması oldukça önemli.” dedi.

Vatandaşların zamanın şartlarına göre hizmetten faydalanmalarını aksatmamak için her türlü düzenlemeyi düşünmeye çalıştıklarını belirten Laçin; mübarek Ramazan ayında da hastalarının tedavilerini en iyi şekilde yapmaya hazır olduklarını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2018, 09:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner133

banner128

banner129

banner124