BOLU ANAOKULU MİLİ EĞİTİM BAKANI AVCI TARAFINDAN AÇILDI

Uluslararası Köroğlu Festivaline katılmak üzere Bolu’ya gelen Mili Eğitim Bakanı Sayın Nabi Avcı, Vali Ahmet Zahteroğulları ve beraberindekiler İzzet Baysal Mahallesinde bulunan 200 öğrenci kapasiteli Bolu Anaokulunun açılışını gerçekleştirdiler.

 BOLU ANAOKULU MİLİ EĞİTİM BAKANI AVCI TARAFINDAN AÇILDI

Açılış öncesinde Bakan Avcı, “Bakan olmanın en güzel yönlerinden biri de böyle güzel eğitim yuvalarını açmak. Bu eğitim yuvamızda hayırlı olsun” dedi.  Daha sonra Bakan Avcı ve Vali Zahteroğulları okulun açılış kurdelesini kestiler.

Açılışın ardından okulun yemekhane, yatakhane ve sınıflarını gezen Bakan Avcı ve Vali Zahteroğulları öğrencilere çeşitli hediyeler verdiler.  Her sınıfa girdiklerinde bütün öğrencilere tek tek hediye veren Bakan Avcı ve Vali Zahteroğulları çocuklarla ve aileler ile sohbet edip bol bol fotoğraf çektirdiler. Ziyaretin sonunda ise okul idarecileri ve veliler tarafından hazırlanan açılış pastasını Bakan Avcı ve Vali Zahteroğulları birlikte kestiler.

Milli Eğitim Bakanı Sayın Nabi Avcı, Vali Zahteroğulları ve beraberindekiler daha sonra ise Bolu Ticaret ve Sanayii Odasına geçerek, Üniversite öğretim görevlileri ile Bolu Merkez ve İlçelerdeki tüm öğretmenlerin katılımı ile gerçekleşen ve bu kapsamda Türkiye’de bir ilk olan Zümre Toplantıları kapsamında, Zümre Başkanları ile bir araya geldiler. Toplantıda öğretmenler istek ve dileklerini Milli Eğitim Bakanı Sayın Nabi Avcı’ya ilettiler.Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2014, 22:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128