Bolu ‘Atatürk Vatandır’ Sempzyumu’na Hazırlanıyor.

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Mengen İlçe Başkanı Necati Yağcı 6 Mayıs 'ta Bolu' da Gerçekleştirilecek "Atatürk Vatandır" Sempozyumu’na Tüm halkımızı davet Etti.

Bolu ‘Atatürk Vatandır’ Sempzyumu’na Hazırlanıyor.

HABER: ESRA ÖZTÜRK

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Mengen İlçe olağan kongresinde görevine devam eden ve yeniden İlçe Başkanı seçilen Necati Yağcı 6 Mayıs 'ta Bolu' da Gerçekleştirilecek "Atatürk Vatandır" Sempozyumu’na Tüm halkımızı davet Etti.

Necati Yağcı; ‘ Öncelikle BTP Mengen İlçe olağan kongremiz, milletimiz için hayırlı uğurlu  olsun, Son derece eknomik sıkıntıların yaşandığı günümüzde, Ülkemizin ve milletimizin tüm sıkıntılarını çözecek tek lider Milli Ekonomi Modeli & Sosyal Devlet Milli Devlet eserinin sahibi BTP Genel Başkanı Prof.Dr. Haydar BAŞ’tır. Tüm halkımızı 24 Haziran Seçimlerinde BTP saflarında yer almaya davet ediyorum’’ diyerek,

BTP’nin 6 Mayıs’ta   İl olağan kongresi sonrasında  gerçekleştirilecek ‘’ATATÜRK VATANDIR’’ Sempozyumu için tüm halkımızı davet eden Necati Yağcı;’ “Atatürk Vatandır

Atatürk Bayraktır

Atatürk Tam Bağımsızlıktır

Atatürk birleştirici harçtır”

“Atatürk ruhunu kaybedersek, vatanı kaybederiz”

“Atatürk etrafında tek bilek, tek yürek olmaktan başka çaremiz yok” diyen ve Milletimizi Atatürk ile buluşturan 'Hoşgeldin Atatürk' ve 'Milli Ekonomi Modeli & Sosyal Devlet Milli Devlet' eserlerinin sahibi Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Prof.Dr.Haydar Baş ve kadrosu Anadolu'yu karış karış geziyor.

Sempozyumlarda, her biri alanında uzman isimler Mustafa Kemal Atatürk'ü çeşitli yönleriyle anlatıyor.

Bolu'da gerçekleştirilecek "Atatürk Vatandır" Sempozyumu 06 Mayıs 2018 Pazar günü saat 14.00' de YILDIZ DÜĞÜN & TOPLANTI Salonu'nda yapılacak.

'Atatürk Vatandır' demek için sempozyuma tüm Bolu halkımızı davet ediyoruz’’dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2018, 11:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER