Bolu Belediyesi Halk Ekmek Fırını Ramazan pidesi 1,5 TL

Bolu Belediyesi Halk Ekmek Fırını, Ramazan ayının gelmesi ile birlikte Ramazan pidesi üretimine de başlıyor. Ramazan ayı boyunca 11 büfede ve Halk Ekmek Fabrikası’nda satışa sunulacak 400 gram pidenin fiyatı ise 1,5 TL olacak.

Bolu Belediyesi Halk Ekmek Fırını Ramazan pidesi 1,5 TL

HABER: Aysun BEYKOZ

Bolu halkının daha ucuz ve kaliteli ekmek tüketmesi için kolları sıvayan Bolu Belediyesi Halk Ekmek Fırını, mübarek Ramazan ayının gelmesi ile birlikte Ramazan pidesi üretimine de başlıyor. Ramazan ayı boyunca üretilecek pideler Bolu genelindeki 11 büfede ve Halk Ekmek Fabrikası’nda satışa sunulacak. Vatandaşlarımız 400 gramlık Ramazan pidelerini 1,5 TL’ye satın alabilecek.

Satış noktaları;

Bolu Belediyesi Halk Ekmek Fırın, Meydan Büfe (İzzet Baysal Caddesi), Özsoy Büfe (Umutkent Mahallesi), Çağlar Büfe (Yaşamkent Mahallesi), Ufuk Umut Büfe (Yaşamkent Mahallesi), Beykoz Büfe (Sağlık Mahallesi), Polat Büfe (Karamanlı Mahallesi), Polat Büfe (Bahçelievler Mahallesi), Gültopu Büfe (İhsaniye Mahallesi), 500 Evler Büfe (Çıkınlar Mahallesi), Yaşam Büfe (Tabaklar Mahallesi), Dağkent Ekmek (Dağkent Mahallesi)

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2016, 15:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128