Bolu Belediyesi REW İstanbul 2013 Fuarı’nda yerini aldı

Bolu Belediyesi, Marmara Belediyeler Birliği’nin özel daveti üzerine her yıl düzenlenen REW İstanbul 2013 (9. Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi) Uluslararası Fuarı’nda yerini aldı.

Bolu Belediyesi REW İstanbul 2013  Fuarı’nda yerini aldı
 Hayata geçirdiği çevreci projelerle pek çok ödüle layık görülen ve ülke genelinde bu projelerle adından söz ettiren Bolu Belediyesi, Marmara Belediyeler Birliği’nin özel daveti üzerine katıldığı REW İstanbul 2013 Fuarı’nda yoğun ilgiyle karşılandı. Hem Metan gazından elektrik üretimiyle hem de çevreci belediye olma özelliğini aynı potada birleştiren Bolu Belediyesi fuarda projelerini sergileme fırsatı buldu. Marmara Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Züver Çetinkaya Bolu Belediyesi standını ziyaret etti. Çetinkaya,  Temizlik İşleri Müdürü Songül AKMAN ve Çevre Mühendisi Gülden Özdemir’den Katı Atık Alanından Enerji Üretimi Tesisi Projesi hakkında bilgi aldı.

 

QR kodu ile ilgi odağı oldu

Yerli ve yabancı birçok firmanın katıldığı REW İstanbul 2013 fuarında Bolu Belediyesi bir ilke imza atarak afişlerinde QR kodu uygulamasına yer verdi. Fuarı gezen katılımcılar cep telefonlarındaki QR uygulamasıyla hem Bolu Belediyesi web sitesine girdiler hem de Enerji Üretimi Tesisinin tanıtım filmini izleme şansını yakaladılar.

 

 

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2013, 20:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124