banner120

BOLU BELEDİYESİ TÜM BİRİMLERİ İLE GÖREVİNİN BAŞINDA

Bolu Belediyesi, Fetullahçı Terör Örgütü Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) mensubu hainlerin 15 Temmuz gecesi yaptığı darbe kalkışmasının ardından hizmetin aksamadan devam etmesi ve halkın mağduriyet yaşamaması için üstün gayret sarf ediyor.

BOLU BELEDİYESİ TÜM BİRİMLERİ İLE GÖREVİNİN BAŞINDA

HABER: Aysun BEYKOZ
Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Sümer Mahallesi’ndeki yol ve peyzaj çalışmalarını yerinde inceledi. Ülkede yaşanan olağanüstü gelişmelere rağmen tüm belediye birimleri sorumluluk alanındaki çalışmalarına aralıksız devam ederken, Başkan Yılmaz, hasta ziyaretleri için geldiği Tayfa Sokak’ta kilitli parke taşı ve peyzaj çalışması işini üstlenen yüklenici firma işçileri ile sohbet ederek çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Mahalle halkı teşekkür etti

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’a incelemeler esnasında mahalleliler de büyük ilgi gösterdi. Belediye hizmetlerinin devam etmesinden dolayı memnuniyetini dile getiren mahalleli bir kadın, “Başkanım Allah sizlerden razı olsun. Rabbim sizi ve Cumhurbaşkanımızı tüm kötülüklerden korusun” sözleriyle hem Başkan Yılmaz’a teşekkür etti hem de desteğini belirtti.

“Çalışmalar asla aksamayacak”

Başkan Yılmaz ise mahalle sakinlerine verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ederek, Bolu Belediyesi’nin tüm birimleri ile görevinin başında olduğunu ve planlanan tüm çalışmaların asla aksamayacağını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2016, 13:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124