Bolu Belediyesi’nden yepyeni bir proje

Eğitime %100 Destek Projesi kapsamında altı (6) yıldır üniversiteyi kazanan öğrencilere bilgisayar hediye eden Bolu Belediyesi son olarak Temmuz Ayı Meclis toplantısında aldığı karar doğrultusunda, %60 ve üzerinde Zihinsel Engeli bulunan 45 yaş altı vatandaşlarımıza da bilgisayar hediye edecek. Son başvuru tarihi ise 26 Ağustos 2016 Cuma günü.

Bolu Belediyesi’nden yepyeni bir proje

HABER: Faruk ÇİDEM

Bolu Belediyesi Eğitime %100 Destek Projesi kapsamında altı (6) yıldır üniversiteyi kazanan her gence bilgisayar hediye ediyor. Altı yıl önce başlayan ve sürekli büyüyerek devam eden proje kapsamında ayrıca dört (4) yıldır Yüksek Lisans ve Doktora yapan öğrencilere ve iki (2) yıldır ise açık öğretim lisesinden mezun olup üniversite kazanan öğrencilere de bilgisayar hediye ediliyor.

Son olarak Temmuz ayı Meclis toplantısında alınan karar doğrultusunda Bolu Merkez’de yaşayan, %60 ve üzeri zihinsel engeli olup 45 yaş altı tüm vatandaşlarımız da artık hediye bilgisayar almaya hak kazandı. Proje kapsamında bu yıl ilk defa bilgisayar hediye edilecek olan engelli vatandaşlarımız 01 Ağustos – 26 Ağustos tarihleri arasında Bolu Belediyesi Bol-Hizmet Noktasına başvurularını yapabilirler.

Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2016, 14:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128