“Bolu dört mevsimin dünyada doyasıya yaşandığı tek kenttir”

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, birçok ulusal kanalın haber bültenlerinde ve Kanal T’nin ‘En Trend’ programında yayınlanacak çekimlere katıldı. Bolu’nun tanıtımına birçok katkısı olan Kebap 14 sahibi Erkan Adıyaman’ın öncülük ettiği çekimlerde Başkan Yılmaz, Bolu’yu anlattı.

“Bolu dört mevsimin dünyada doyasıya yaşandığı tek kenttir”

Haber: Semih BAYKAL

Kanal T’nin ‘En Trend’ programı ve birçok ulusal kanalın haber bültenlerinde yayınlanması için Bolu’nun tanıtımı yapmak üzere ilimize gelen ünlü Oyuncu Gözde Mukavelat, ünlü Sunucu Meltem Yaman ve model Nevin Şimşek, Kebap 14’te gerçekleştirilen çekimlerde Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ı da misafir etti.

Programın Bolu tanıtımı ile ilgili bölümünde konuşan Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Bolu’nun doğa harikası bir kent olduğuna dikkat çekti. Başkan Yılmaz, “Bolu, coğrafyasının %65’i ormanlarla kaplı olan, 200 kadar göleti ve gölü olan, bir şehir. Bolu Allah’ın coğrafyayı oluştururken, çok özenle yarattığı bir şehirdir. Ayrıca Bolu dört mevsimin dünyada doyasıya yaşandığı tek kenttir. O yüzden bir buraya ‘Tabiatın Kalbi’ diyoruz” dedi.

Başkan Yılmaz konuşmasının devamında, belediye tarafından yürütülen sosyal çalışmalardan da bahsederek, Bolu’nun ulusal anlamda tanıtımı için birçok imkan sağlayan Kebap 14 sahibi Erkan Adıyaman’a ve çekimler için Bolu’ya gelen ekibe teşekkür etti.

Bolu Belediyesinin çalışmalarını memnuniyetle karşıladığını söyleyen ünlü oyuncu Gözde Mukavelat ise, “Bu çalışmalarınızdan gerçekten gurur duydum. Bolu’da yaşamayı isterim. Tebrik ederim. Siz biraz da iyilik meleği olmuşsunuz. Yapılan çalışmaları görünce ben de buraya yerleşeyim burada yaşayayım diyebiliyorum” diye konuştu.

Programın Bolu tanıtımı ile ilgili kısmı sona erdikten sonra, Kebap 14 İşletmecisi Erkan Adıyaman tarafından misafirlere Bolu’ya has ürünlerin ve yemeklerin tanıtımı yapıldı. Program önümüzdeki günlerde birçok ulusal kanalın haber bültenlerinde ve 4 Haziran Cumartesi günü Saat:13.00’da Kanal T’de yayınlanacak.

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2016, 17:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
tarık çiçek
tarık çiçek - 5 yıl Önce

bir yerde kadın varsa başkan mutlaka oradadır. yine çökmüş aralarına.

ali bulut
ali bulut - 5 yıl Önce

sayın başkanım misafirlerini birde şehir içinde kalmış sanayi sitesi ve hurdacıların bulunduğu şehir merkezin göster bakalım ne diyecekler.

SIRADAKİ HABER

banner128