Bolu Emniyeti Küçük Zeynep için Seferber oldu…

Bolu İl Emniyet müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü’nün öncülüğünde başlatılan ve kemik iliği hastalığına yakalanan küçük Zeynep için kan bağışı kampanyasına tüm emniyet birimleri de destek verdi. Bolu İl Emniyet Müdürü Mustafa Kızılkaya, kök hücre için kan veren personeline teşekkür etti.

Bolu Emniyeti Küçük Zeynep için Seferber oldu…

Haber: Kasım ŞAHİN

Yakalandığı amansız hastalık için tüm Bolu’da yurt genelinde kök hücre için kan bağışı kampanyası tüm hızıyla devam ederken, kamu, kurum ve vatandaşların destekleriyle devam eden kök hücre kan bağışı kampanyasına tüm emniyet personeli de destek verdi.

Dün öğleden sonra Trafik ve Tescil Denetleme Şube Müdürü Hakkı Kaynak’ın gözetiminde yemekhanede yapılan kan bağışına tem emniyet mensupları katılarak kan verdiler. Kan bağışı kampanyasının tüm birimler tarafından desteklenmesini ve küçük Zeynep’in hayatta kalabilmesi için emniyet mensuplarının da katkıda bulunmasından dolayı memnun olduğunu dile getiren Emniyet Müdürü Mustafa Kızılkaya, “Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü tarafından başlatılan bu kampanya tüm birimlerimizi de etkiledi ve hiçbir şart koşmaksızın, teşkilatımız çalışanları kendi iradeleri ile kanlarını bağışladılar. Kendilerine teşekkür ediyorum. İnşallah bizim de bir katkımız olur ve Zeynep kızımızı hayatta tutabiliriz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2015, 18:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128