banner120

Bolu Fizik Tedavi Hastanesi Sağlık Turizmi Yetki Belgesini aldı

Türkiye'de Sağlık Turizmi Yetki Belgesi almaya hak kazanan kamu hastanelerinden biri de Bolu İzzet Baysal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi oldu.

Bolu Fizik Tedavi Hastanesi Sağlık Turizmi Yetki Belgesini aldı

Bolu doğa güzelliği, kış sporları ve coğrafi olarak önemli bir konuma sahip olmakla beraber ülkemizde jeotermal su kaynakları içinde de önemli bir yere sahip. Tüm bu özellikler göz önüne alındığında son yıllarda Sağlık Bakanlığı'nın önem verdiği sağlık turizmi açısından da şehrimizde bu hizmeti verecek özelliklere sahip İzzet Baysal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin önemli bir durumu ortaya çıkmaktadır.

Bu yetki belgesi sayesinde Bolu ilimizin kış turizmi, kültür ve doğa turizmi alanlarındaki bilinirliğinin yanı sıra sağlık turizmi alanında da bilinirliği artacaktır.

Bolu İzzet Baysal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi kamuda sağlık turizmi yapmaya yetkili Türkiye'deki ender kamu kurumlarından biri olarak yurtdışından hasta getirmeye ve hizmet vermeye yetkili kılındı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Neziha büyükarın
Neziha büyükarın - 3 yıl Önce

Harika nekadar güzel hayırlı olsun bolmuz harika okadar ihtiyacım var boynum belim ağrıyor ya

Meryem Bıçakcı
Meryem Bıçakcı - 3 yıl Önce

Tebrik ediyorum başarılar diliyorum

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124