banner120

Bolu Gazeteciler Cemiyeti gücüne güç katıyor

Kısa bir zaman önce olağan kongresini gerçekleştirerek yeni yönetimini oluşturan Bolu Gazeteciler Cemiyeti’ne yeni katılımlar oldu. Yaklaşık 50 üyeye Bolu Özel İdare tesislerinde düzenlenen törenle rozet...

Bolu Gazeteciler Cemiyeti gücüne güç katıyor

Kısa bir zaman önce olağan kongresini gerçekleştirerek yeni yönetimini oluşturan Bolu Gazeteciler Cemiyeti’ne yeni katılımlar oldu. Yaklaşık 50 üyeye Bolu Özel İdare tesislerinde düzenlenen törenle rozet takıldı.

Bolu’nun en köklü ve etkili sivil toplum örgütlerinden olan Bolu Gazeteciler Cemiyeti gücüne güç katmaya devam ediyor. Mesleğe yeni başlayan ve daha önce çeşitli nedenlerden dolayı Bolu Gazeteciler cemiyeti bünyesinden ayrılan 50 yeni üyeye rozetleri takıldı. Yeni üyelere eski üyelerinin rozet taktığı gecede gazeteciler birlik beraberlik görüntüsü sergilediler.

Gece bir konuşma yapan Bolu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Caner Güngör, “Bolu’nun en etkili sivil toplum örgütü olarak gördüğümüz Bolu Gazeteciler Cemiyetine yeni üyelerin katılımı biz eski üyeleri büyük memnun etmiştir. Artık hem üye bazında hem de basın kuruluşları olarak daha güçlüyüz. Katılımlar önümüzdeki günlerde de devam edecek”dedi. Güngör konuşmasından sonra ilk rozeti HighWay Genel Müdürü Köroğlu Gazetesi Köşe Yazarı Hasan Umur’a ve gazetemizin genç spor müdürü Hamza Türdü’ye taktı.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124