Bolu halkı cenazeye akın etti

Onurlu Ticaret’in Sahibi Mustafa Onur geçirdiği kalp krizi sonrası vefat etti.

Bolu halkı cenazeye akın etti
Önceki akşam saat 19.00 sıralarında Paşaköy Yolu üzerindeki iş yerinde fenalaşarak bayılan 53 yaşındaki Mustafa Onur ambulansla İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tıp Fakültesi Ünitesi’ne kaldırıldı. Burada kalp krizi teşhisiyle kendisine müdahale edilen Mustafa Onur tüm çabalara rağmen yaşama döndürülemedi ve hayatını kaybetti. Dün Paşaköyünde düzenlenen cenaze törenine Bolu halkı akın ederek büyük bir katılım sağlandı. Genç yaşta babasını kaybeden Abdullah Onur, babasını son yolculuğuna gözyaşlarıyla uğurladı.

Haber: Kasım ŞAHİN

Bolu’da sevilen, saygı gösterilen girişimci bir esnaf olarak bilinen Mustafa Onur’un, son zamanlarda iş yerlerinin mühürlenmesi ve hemen her gün iş yerine zabıtaların gönderilmesi nedeni ile derin üzüntü içinde olduğu belirtildi. Mustafa Onur'un cenazesi akşam saatlerinde Tıp Fakültesi morgundan alınarak Paşaköy'deki evine götürüldü. Bolu Belediyesi tarafından evde cenaze hizmeti olarak gönderilen araçlara tepki gösteren Onur Ailesi, Belediye'den cenaze hizmeti istemediklerini belirterek cenaze hizmet aracını geri gönderdiği de edinilen bilgiler arasında yer aldı.

Genç yaşta kalp krizi geçirerek yaşamını yitiren Mustafa Onur'un cenazesi dün Paşaköy Camii'nde kılınacak Cuma ve Cenaze namazından sonra cenaze büyük bir kalabalık eşliğinde Paşaköy İlkokulunun bahçesine getirildi ve cenaze namazı burada kılındı. Bolu halkının büyük katılımıyla gerçekleşen cenaze namazı sonrası cenaze Paşaköy Mezarlığı'nda defnedildi. Bolu Olay Gazetesi Olarak Mustafa Onur Allahtan Rahmet, kederli ailesine başsağlığı dileriz.Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2014, 16:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
İsmail Özpek.
İsmail Özpek. - 6 yıl Önce

bolu'nun değerli işadamlarından değerli kardeşimiz mustafa onurlu beye allahtan rahmet,kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı dilerim.

SIRADAKİ HABER