banner120

Bolu hayırsever açısından şanslı bir il

Bolu Hayır İşleri Yapma Vakfı Vali Özçimen’i Ziyaret etti. Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Vali İbrahim Özçimen, “Vakfınızın çalışmalarını yakından takip ediyorum. İlimizde çok...

Bolu hayırsever açısından şanslı bir il

Bolu Hayır İşleri Yapma Vakfı Vali Özçimen’i Ziyaret etti. Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Vali İbrahim Özçimen, “Vakfınızın çalışmalarını yakından takip ediyorum. İlimizde çok sayıda hayırseverlerin ve hayır işleri yapan sizin gibi Vakıfların olması bizlere onur, kıvanç ve gurur veriyor.” Dedi.

 

Bolu Hayır İşleri Yapma Vakfı Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri Vali İbrahim Özçimen’i makamında ziyaret etti. Valilik ziyaretine Bolu Hayır İşleri Yapma Vakfı Başkanı Kamil Yelki, Başkan Yardımcısı Şevket Çatladı, Sekreter Ekrem Kesmen, Yönetim Kurulu Üyeleri Turgut Kalaycıoğlu, Şemsettin Koca ve Orhan Bülbül katıldı. Vakıf Başkanı Kamil Yelki, Vali İbrahim Özçimen’e Vakıf hakkında bilgiler vererek Vakıf çalışmalarını aktardı. Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Vali İbrahim Özçimen, “Vakfınızın çalışmalarını yakından takip ediyorum. İlimizde çok sayıda hayırseverlerin ve hayır işleri yapan sizin gibi Vakıfların olması bizlere onur, kıvanç ve gurur veriyor. Bolu bu bakımdan çok şanslı bir il. Sizin gibi hayırsever Vakıflar ve kişiler var oldukça, devletimizin insan için yapılan hizmet yükü azalıyor. Sizlere emeğinizden ve ziyaretinizden dolayı teşekkür ederim” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124