Bolu heyeti İller Bankasını ziyaret etti

AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun başkanlığında Belediye Başkanları ve İl Genel Meclisi Üyelerinden oluşan bir heyet, İller Bankası Genel Müdürlüğü görevine yeni atanan Tuncay Karaman’ı ziyaret etti....

Bolu heyeti  İller Bankasını ziyaret etti

AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun başkanlığında Belediye Başkanları ve İl Genel Meclisi Üyelerinden oluşan bir heyet, İller Bankası Genel Müdürlüğü görevine yeni atanan Tuncay Karaman’ı ziyaret etti. Ziyaret hakkında konuşan Ercoşkun; “Bolu ilimizin İller Bankası’ndan olan taleplerinin bu yeni dönemde sağlanacak koordineli çalışmayla daha güzel bir ortamda yerine geleceğine inanıyoruz” dedi.

 

Hafta sonu Bolu’da çok sayıda temaslarda bulunarak yoğun bir mesaiyi geride bırakan AK Parti Ali Ercoşkun, Meclis’teki ilk mesai gününde Bolu’daki AK Partili Belediye Başkanları ve İl Genel Meclisi Üyelerini misafir etti. Belediye Başkanları ve İl Genel Meclisi Üyelerinden oluşan heyete Başkanlık yapan AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, geçtiğimiz günlerde yeni görevine başlayan İller Bankası A.Ş. Genel Müdürü Tuncay Karaman’ı makamında ziyaret ettiler.Ercoşkun başkanlığındaki heyette; Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Gerede Belediye Başkanı Ömer Baygın, Mengen Belediye Başkanı Osman Eraslan, Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan, Seben Belediye Başkanı Süleyman Özbağ, Kıbrıscık Belediye Başkanı Kemal Aktaş, Dörtdivan Belediye Başkanı Sefer Bilge, Gökçesu Belediye Başkanı Vahit Aydın ve bazı İl Genel Meclisi Üyeleri yer aldı.İller Bankası Genel Müdür Tuncay Karaman’a yeni görevinde başarılar dileyen Bolu heyeti, 2013 yılı için İller Bankası’ndan taleplerini de masaya yatırdı.Heyet adına bir konuşma yapan AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun; “Bolu ilimizin İller Bankası’ndan olan taleplerinin bu yeni dönemde sağlanacak koordineli çalışmayla daha güzel bir ortamda yerine geleceğine inanıyoruz. Başta merkez ilçe ve diğer ilçelerimizin, köylerimizin ihtiyaçları olan su deposu, içme suyu hatları inşaatları, ilçelerimize yapılacak olan yeni belediye hizmet binaları, kaldırım taşı gibi alt ve üst yapı çalışmalarında bundan önce olduğu gibi bu yeni dönemde de Bolu’nun taleplerinin 2013 yılında karşılanacağına inanıyoruz” dedi.

 

Ercoşkun mevlid kandilini kutladı

 

Ak Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun mevlid kandil ile ilgili olarak bir kutlama mesajı yayınladı. Ercoşkun kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi; “23 Şubat Çarşamba gününü Perşembe’ye bağlayan gece, Yüce Rabbimizin bütün âlemlere gönderdiği en son rahmet elçisi Peygamber Efendimiz Muhammed Mustafa’nın dünyamıza teşriflerinin yıldönümü dolayısıyla mevlid kandilini idrak edeceğiz. Öncelikle kandilin ülkemize, milletimize ve bütün insanlığa huzur ve bereket getirmesini temenni ediyorum. Peygamberimizin doğumu vesilesiyle kutladığımız Mevlit Kandili'ni Peygamber Efendimizi ve onun bütün insanlığa vermiş olduğu mesajı layıkıyla anlamak için önemli bir vesile kabul etmeliyiz. Efendimiz Hz. Muhammed Mustafa’nın (sas) dünyamıza teşriflerinin yıl dönümü münasebetiyle, bu aziz ve mübarek günlerin feyz ve bereketinden istifade ederken nefis muhasebesi yapmak, insanlık nezdindeki görev ve sorumluluklarımızı hatırlamak, tarihten ders almak, iyi ve doğrunun timsali olma yolunda azmimizi yenilemek, hepimiz için bir huzur vesilesi olacaktır. Bu duygu ve düşünceler içerisinde, Tüm İslam aleminin ve vatandaşlarımızın Mevlit Kandili'ni tebrik eder, Mevlid Kandilimizin bütün Müslümanlara huzur getirmesini, birliğimize, beraberliğimize ve hayırlara vesile olmasını temenni ederim. Kandiliniz mübarek olsun.”

 

 

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128