banner120

Bolu için “değişim” zamanı

CHP Belediye Başkan Aday adayı Mehtap Özcan Mısırlıoğlu Bolu’ya bir mimar ve bir kadın olarak hizmet etmek istediğini söyleyerek ”Bu yüzden 17 Şubat 2013 Pazar Günü Saat 13.00 de, il Kültür Merkezi Konferans...

Bolu için “değişim” zamanı

CHP Belediye Başkan Aday adayı Mehtap Özcan Mısırlıoğlu Bolu’ya bir mimar ve bir kadın olarak hizmet etmek istediğini söyleyerek ”Bu yüzden 17 Şubat 2013 Pazar Günü Saat 13.00 de, il Kültür Merkezi Konferans Salonu’nda yapacağım Bolu Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı açıklamama herkesi bekliyorum.” Dedi.

 

 

CHP Belediye Başk. Aday adayı Mehtap Özcan Mısırlıoğlu 17 Şubat 2013 Pazar Günü Saat 13.00 de, il Kültür Merkezi Konferans Salonu’nda yapacağı aday adaylığı törenine tüm Boluluları davet ettiğini söyledi. Mısırlıoğlu; “Şehrimizin içinde bulunduğu karmaşa ve huzursuzlukların sona ermesi, Bolu Belediyesi yönetiminin vatandaşlarımız ile arasında yarattığı korku ve baskılardan, “2014 Yerel Seçimlerinde” halkımıza yeni bir umut olmak için yola çıktım. Amacımız; Bolu’muzun neye ihtiyacı olduğunun iyi bilinmesi ve bu şehre gereken değerin verilmesidir. Bolu için bir mimar, bir kadın olarak hizmet etmek isterim.  17 Şubat 2013 Pazar Günü Saat 13.00 de, il Kültür Merkezi Konferans Salonu’nda yapacağım Bolu Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı açıklamama herkezi bekliyorum.” Dedi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124