Bolu, Kalbimizdesin İzzet Baysal diyecek

Abant İzzet Baysal Üniversitesi (AİBÜ) ile İzzet Baysal Vakfı’nın kurucusu büyük hayırsever merhum İzzet Baysal’ı, aramızdan ayrılışının 15’inci yıl dönümünde rahmet, minnet ve özlemle anıyoruz. Üniversitemiz, bu anlamlı günde bir kez daha sosyal medya aracılığı ile ‘Kalbimizdesin İzzet Baysal’ diyecek.

 Bolu, Kalbimizdesin İzzet Baysal diyecek

Merhum İzzet Baysal için ilk olarak Gölköy yerleşkesindeki Anıt Mezar’da tören düzenlenecek. Törende, protokol konuşmalarının ardından Bolu Müftüsü İzani Turan hatim duası okuyacak. Törenin ardından merhum Baysal için AİBÜ Tıp Fakültesi Konferans Salonu’nda anma programı düzenlenecek. Dr. Mesut Kalaycıoğlu’nun yapacağı İzzet Baysal Vakfı sunumunun ardından AİBÜ Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden Fatih Peker tarafından hazırlanan ‘Mütevellilerin Dilinden İzzet Baysal’ adlı belgesel film gösterilecek. İzzet Baysal Vakfı tarafından uluslararası yayın yapan öğretim elemanlarına ödüllerinin verilmesinin ardından anma programı Köroğlu ilkokulu ve ortaokulu çocuk korosunun müzik dinletisiyle sona erecek.

Öte yandan bu yıl da AİBÜ Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından sosyal medyada ‘Kalbimizdesin İzzet Baysal’ etiketi ile paylaşımlarda bulunulacak. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2015, 09:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128