Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun: “Kardeşliğimiz pekişsin, birlik ve beraberliğimiz daim olsun“

Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, on bir ayın sultanı Ramazan-ı Şerif dolayısıyla yayımladığı mesajda, hain terör saldırıları karşısında birlik ve beraberlik çağrısında bulundu ve hükümetin terörle mücadele noktasındaki kararlı duruşunu bir kez daha ortaya koydu.

Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun: “Kardeşliğimiz pekişsin, birlik ve beraberliğimiz daim olsun“
Haber: Aysun BEYKOZ

AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, mübarek Ramazan ayının başlangıcı dolayısıyla yayımladığı mesajında, "Değerli Kardeşlerim, rahmet ve bereket ayı mübarek Ramazanımızı tebrik ederim. Bu günlerin feyzi ve bereketiyle bütün İslam Aleminin ihtiyaç duyduğu barış, huzur, refah dolu günlerin gelmesi, ülkemizde sevgi, kardeşlik, hoşgörü ikliminin hakim olması, birliğimiz ve beraberliğimiz için yapacağımız duaların kabul olmasını dilerim" ifadelerini kullandı.

"TERÖRLE MÜCADELEDEN ASLA TAVİZ VERMEYECEĞİZ"
Ercoşkun, açıklamalarının devamında ise, hain terör saldırılarında şehit düşen askerlerimize rahmet, milletimize başsağlığı diledi. Ercoşkun, terörle mücadele noktasında hükümetin tavrını ortaya koyduğu açıklamalarında, "Rabbimizin fitnecilere, fesatçılara, kardeşi kardeşe kırdırmak isteyen cellatlara ve onların işbirlikçilerine, kandan, gözyaşından, kaostan, medet umanlara içinde bulunduğunuz mübarek aylar yüzü suyu hürmetine fırsat vermemesini temenni ederim. 
Allah’ın izni ile birlik ve beraberliğimizin bozulmasına fırsat vermeyeceğiz. Bu topraklarda bir tek terörist kalmayıncaya dek mücadelemizi sürdüreceğiz. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2016, 18:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124