Bolu OGM çağa ayak uyduruyor

Bolu Orman Bölge Müdürlüğünde Güneş Enerjisi ile Su Isıtma Sistemlerinin kurulum çalışmaları ile yol yatırım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Bolu OGM çağa ayak uyduruyor
 Bolu Orman Bölge Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Düzce Orman İşletme Müdürlüğünde Orköy birimi tarafından kredilendirilen Güneş Enerjisi ile Su Isıtma Sistemlerinin kurulumları Yenivakıf, Sarımeşe, Yeniköy, Tepeköy ve Mısırlık köylerinde tamamlandı. Çalışmalar kapsamında Düzce Orman İşletme Müdür Yardımcısı Derya Çırakoğlu, İl Özel İdaresi Makina Mühendisi Suphi Yavuz, Melen Orman İşletme Şefi Uğur Bildirici, Konuralp Orman İşletme Şefi Tuğba Karanfil ve Orköy Birimi Mühendisi Hakan Yasin Özdemir tarafından oluşan komisyonca yapılan kurulum ve uygulamaların teknik şartnameye uygun olup olmadığı kontrol edildi. Kontrollerde köy muhtarları, azalar ve firma yetkilileri de hazır bulundu.

 

Akçakoca'da Yol Yatırım Faaliyetleri Devam Ediyor

 

Bolu Orman Bölge Müdürlüğü bünyesindeki Akçakoca Orman İşletme Müdürlüğünde 2013 yılı orman yolları yatırım programı faaliyetleri devam ediyor. 10 km sanat yapısı programından Aktaş İşletme Şefliğinin 6 Km lik programı içerisinde bulunan istinat duvarı yapımı faaliyetleri ve diğer yapım işleri çalışmalarının sürdürüldüğü ifade edildi. Ayrıca Akçakoca Orman İşletme Müdürlüğü Deredibi Orman İşletme Şefliği 018, 021, 023, 030 kod no'lu yollarının tamir ve bakımlarının yapıldığı da belirtildi.

 
Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2013, 21:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128