Bolu Orman Bölge Müdürlüğü bayan personeli doyasıya eğlendi…

Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında Bolu Orman Bölge Müdürlüğünde görevli bayan personel Bölge Müdürü Yusuf Şahin’in düzenlediği İstanbul Gezi programı ile doyasıya eğlendi.

Bolu Orman Bölge Müdürlüğü bayan personeli doyasıya eğlendi…

Bu sene 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında bayan personelini unutmayan Bolu Orman Bölge Müdürü Yusuf Şahin Ormancılık çalışmalarının gizli kahramanları olan bayan personeli için tarihi ve turistik İstanbul gezisi programı ile bayan personeline büyük jest yaptı.

Bolu ve Düzce İllerinde görevli 45 bayan personelden oluşan gezi ekibi, 6 Mart 2016 Pazar günü sabahın ilk saatlerinde İstanbul’a hareket ederek burada tarihi ve turistlik merkezleri rehber eşliğinde gezdi. Ekip sırasıyla Türkiye’nin ilk panoramik müzesi olma özelliğine sahip 1453 Panorama Tarih Müzesi, Sultanahmet, Ayasofya, Yerebatan Sarnıcı, Topkapı Sarayı ve Mısır Çarşısı gibi meşhur tarihi mekânları ziyaret etti. Son olarak boğazın eşsiz güzelliklerini seyretme imkânı buldukları 2 saatlik Boğaz turu ile İstanbul programını bitiren ekip dönüş yolunda alışveriş merkezlerini de ziyaret ederek geç saatlerde Bolu’ya döndü.

Bolu Orman Bölge Müdürlüğünde görevli bayan personelin moral ve motivasyonunu artıran 8 Mart Dünya Kadınlar Günü gezi programı aynı zamanda kurum bünyesinde farklı birimlerde görev yapan bayan personelin tanışıp kaynaşmasını da sağladı. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2016, 18:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128