Bolu Orman Bölge Müdürlüğü Hedef Büyülttü

Bolu Orman Bölge Müdürlüğünün 2013 yılı hedefleri bölge müdürlüğünün sosyal tesislerinde yapılan toplantıda masaya yatırıldı.

Bolu Orman Bölge Müdürlüğü Hedef Büyülttü
 Bolu Orman Bölge Müdürü Yusuf Şahin Başkanlığında gerçekleştirilen Bölge Müdürlüğü 2013 yılı program ve hedeflerinin görüşüldüğü olağan toplantıya, Bölge Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve İşletme Müdürleri katıldı. Bolu Orman Bölge Müdürü Yusuf Şahin’in açılış konuşmasını yaparak başlanan toplantıya Şube ve İşletme Müdürlerinin kendi birim ve faaliyetlerini tanıtıcı sunumları ile devam edildi.  Sunumlarda birimlerin planlama, koruma, kadastro, üretim, silvikültürel faaliyetler, makine ikmal, idari ve mali işler konuları ile diğer ormancılık faaliyetleri tek tek irdelenerek değerlendirmelerde bulunuldu.

Gerede’de FSC seminerleri devam ediyor

Öte yandan Bolu Orman Bölge müdürlüğü Gerede Orman İşletme Müdürlüğü 9 Orman İşletme Şefliği FSC sertifikasyon çalışmaları kapsamında köylü vatandaşlara yönelik ilkyardım, iş güvenliği ve kesim teknikleri semineri düzenlendi. Yaklaşık 3000 kişinin katıldığı seminerlere vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Seminerlerde İlçe Sağlık Müdürlüğü yetkilileri tarafından ilkyardım, Orman İşletme Şefleri tarafından da iş güvenliği ve kesim teknikleri dersi anlatıldı. Toplantı sonrası vatandaşlar bu seminerlerden çok yararlandıklarını ifade ederek İşletme personeline teşekkürlerini sundular.

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2013, 12:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128