Bolu Orman Bölge Müdürü Yusuf Şahin STK’larla bir araya geldi

Kurum ile kamu görevlileri sendikası ve oda temsilcileri arasında sosyal diyaloğun geliştirilmesi, Bolu Orman Bölge Müdürlüğü yönetim uygulamalarının değerlendirilerek yönetimin daha iyi işleyen bir yapıya kavuşması ve karşılaşılan sorunlara çözüm getirilmesi amacıyla, Bolu Orman Bölge Müdürü Yusuf Şahin Ormancılık iş kolunda yer alan Sivil Toplum Kuruluş temsilcileriyle bir araya geldi.

Bolu Orman Bölge Müdürü Yusuf Şahin STK’larla bir araya geldi

Haber: Aysun BEYKOZ

Daha önceden programlanan toplantıya Bölge Müdürü Yusuf Şahin, Bölge Müdür Yardımcıları, Orman Mühendisleri Odası Bolu Temsilcisi, Toç-Bir-Sen (Tarım Orman Çalışanları Birliği Sendikası), Tarım Orman Sen (Türkiye Tarım Orman ve Gıda Hizmet Kolu Kamu Görevlileri Sendikası), Tarım Orman İş (Tarım Orman Hayvancılık ve Çevre Hizmet Kolu Kamu Emekçileri Sendikası) ve Tarım Orkam Sen (Tarım Orman ve Hayvancılık Hizmet Kolu Kamu Emekçileri Sendikası) ile Öz Orman İş Sendikası ve Orman Muhafaza Memurları Derneği Temsilcileri katıldı.

Toplantı, Ülkemizde son günlerde yaşanan terör olaylarının şiddetle kınandığı ortak bir deklarasyon ile başladı, terör olayları karşında birlik ve beraberlik mesajı verildi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Bölge Müdürü Yusuf Şahin, Bölge Müdürlüğünün hedeflerine başarılı bir şekilde ulaşmak için ortak hareket ederek, müdahil olunabilecek stratejik hamlelerin konu edileceği bu toplantının, çok faydalı olacağını düşündüğünü, toplantı boyunca katılımcıların her türlü teklifine açık olduğunu ifade ederek böyle bir organizasyona katıldıkları için Sivil Toplum Kuruluşları temsilcilerine teşekkür etti.

Toplantı karşılıklı sohbet havasında samimi bir ortamda gerçekleşti. Toplantıda katılımcıların hepsi söz alarak talep, öneri ve tespitlerini ortaya koydu. Toplantıda sözü edilen konuları tek tek not alan Yusuf Şahin, değinilen konuların bağlayıcılığının bulunmasını ve bir sonraki toplantıda gerçekleşip gerçekleşmediği hususunun dile getirilmesini istedi.

Böyle bir organizasyonun Bölge Müdürlüğünde ilk olduğuna dikkat çeken Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri, olumlu buldukları bu organizasyon için Bölge Müdürü Yusuf Şahin’e teşekkürlerini iletti.

Bir sonraki toplantının 2016 Mayıs ayının son haftasında yapılması kararlaştırıldı. Toplantı katılımcılarının bir birlerine iyi niyet dileklerinin ardından sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2016, 20:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128