Bolu Pazarı Arife Akşamına Kadar Açık…

Bolu Manavlar ve Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Altındal, mübarek Ramazan ayının bitimi ve arife akşamına kadar Bolu pazarının halka açık olacağını açıkladı.

Bolu Pazarı Arife Akşamına Kadar Açık…

Haber: Kasım ŞAHİN

Konu hakkında Bolu Olay Gazetesine özel bir açıklamada bulunan ve Bolu halkını bilgilendiren Manavlar ve Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Altındal, “Her pazartesi günü kurulan pazarımız bu pazartesi de kurulacak ve arife akşamına kadar tezgahlar kalmayarak halkımıza hizmet vermeye devam edeceğiz. Bayramın hafta Cuma gününe, arifenin de Perşembe gününe denk gelmesi nedeniyle bu kararı aldık” dedi.

Amaçlarının Bolulu vatandaşların rahat rahat Pazar alışverişini yapmalarını sağlamak olduğunu da belirterek, “Bazı kişiler tarafından dedikodular ortaya atıldı. Yok Ramazan fırsatçılığı yapılarak sebze ve meyveye zam yapılacak diye. İşte Ramazan ayının sonlarına geldik. Böyle bir şey odlumu? Biz halkımıza ucuz ve kaliteli sebze ve meyve satmak için bu odanın başındayız. Yönetim kurulumuzla birlikte gece gündüz Pazar fiyatlarını denetliyoruz. Şimdi de pazarcılar bayram fırsatı yapacak deniyor. Böyle bir şeyin olması imkansız ve buna kesinlikle müsaade etmeyiz. Bolu Manavlar ve Pazarcılar Esnaf Odası olarak Bolu halkının, pazarcı esnafının Ramazan Bayramını şimdiden kutlarız” diye konuştu.Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2015, 18:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128