BOLU POLİSİ ALARMA GEÇTİ

Bolu T Tipi Cezaevinde yatmakta olan bir hükümlü az önce tedavi amaçlı götürüldüğü İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesinden güvenlik güçlerinin bir anlık dalgınlığından faydalanarak kaçtı.

BOLU POLİSİ ALARMA GEÇTİ

Haber: Kasım ŞAHİN

Bolu T Tipi Cezaevinde yatmakta olan bir hükümlü az önce tedavi amaçlı götürüldüğü  İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesinden güvenlik güçlerinin bir anlık dalgınlığından faydalanarak kaçtı. 155 Polis İhbar hattına yapılan bildiri sonrası Bolu Polisi firari mahkumu yakalayabilmek için alarma geçti.
Tedavi amaçlı götürüldüğü  İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesinden kaçan hükümlünün Hasan Kemertaş olduğu, üzerinde mavi eşofman takımı bulunduğu, 1.60 boylarında 70 kilogram ağırlığında bulunduğu bildirildi.

Asayiş Şubesinin tüm birimleri alarma geçerek şehrin giriş ve çıkışlarında, Şehirlerarası Otobüs Terminalinde ve  İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi çevresinde arama çalışmaları başlatıldı. Duyarlı vatandaşların yukarıda belirtilen özelliklere sahip olan kişiyi gördüklerinde 155 Polis İmdat hattına ihbarda bulunmaları bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2015, 17:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128