Bolu Polisi Sur, Cizre ve İdil’de terör örgütüne karşı mücadele veriyor

Bolu İl Emniyet Müdürlüğü bünyesinde görev yapan ve özel eğitim alan yaklaşık 100 polis memuru Diyarbakır’ın Sur ve Cizre ilçeleri ile Şırnak’ın ilçesi İdil’de terör örgütüyle sıcak temas içerisine girerken, diğer taraftan da bölge halkına yardım eli uzatıyor.

Bolu Polisi Sur, Cizre ve İdil’de terör örgütüne karşı mücadele veriyor

ÖZEL HABER: KASIM ŞAHİN

Ülkemizin Güney Doğusunda bulunan Diyarbakır ve Şırnak illerinde terör örgütü PKK ile mücadele  her gün 24 saat boyunca devam ederken bölgeye Bolu İl Emniyet Müdürlüğünde görev yapan ve özel eğitim alan yaklaşık 100 polis takviye olarak gönderildi. Kahraman polislerimiz bir taraftan eli kanlı ör PKK örgütüyleyle mücadele ederken diğer taraftan  terör örgütü tarafından mağdur duruma düşürülen bölge halkına da şefkatli kollarını açmayı sürdürüyor.

Bir grup polis memurunun görevini tamamlayıp Bolu’ya dönmelerin hemen ardından Diyarbakır’ın Sur ve Cizre ilçeleri ile Şırnak’ın İdil ilçesine yaklaşık 100 özel eğitim almış polis memuru takviye olarak gönderildi. Bölgede aynı zamanda Bolu Komando Tugayına bağlı özel eğitimli subay ve askerlerde terör örgütü PKK ile mücadelelerini sürdürmeye devam etmekte. Polislerimizin ve Mehmetçiklerimizin terör örgütü tarafından mağdur edilen yöre halkına şefkatli kollarını açması büyük memnuniyetlekarşılanırken, PKK’nın bölgede hakimiyetinin bitme noktasına gelmesi yine bölge halkı tarafından sevinçle karşılandı. 

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2016, 19:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128