Bolu Rotary Kulübü tarafından ZİÇEV Okulu’nda İftar Yemeği verdi

Bolu Rotary Kulübü tarafından , Zihinsel Özürlüler Vakfı’nın Dağkent teki okulunda , 9 Temmuz 2015 Perşembe akşamı öğrenci ve velilerine 300 kişilik bir iftar yemeği verildi.

 Bolu Rotary Kulübü tarafından  ZİÇEV Okulu’nda İftar Yemeği verdi

Zihinsel Özürlü öğrencilerin süslediği  bahçede verilen ve çocukların yemek servise yardımcı oldukları iftara, zihinsel engelli öğrenciler, veliler ve  misafirler    katıldı.

Bolu Rotary  Kulüp Dönem Başkanı Reşat Demirel,  iftar yemeği  sonrası  yaptığı konuşmada;   ZİÇEV yöneticisi  Nurten Şenocak’a , okul müdiresi Fatma Atalay’a ve  şahsında tüm okul öğretmen ve personeline,  hayırlı bir iş yapmalarına aracı oldukları için  teşekkür etti. Reşat Demirel  “kulüp olarak  bu  iftar yemeğinde çocukların  ve aileleriyle hep birlikte bir araya gelmelerine   vesile olmaktan son derece  mutlu olduklarını ifade etti. Reşat Demirel “  iftar  yemeğinin  dört yıldır yapıldığını ve artık geleneksel haline geldiğini, Bolu Rotary Kulübü’nün  sonraki yıllarda da iftar vermeye devam edeceğini “açıkladı.. 

Yapılan konuşmaların ardından  Zihinsel Engelli çocuklar tarafından oluşturulan koro ,   konuklara şarkı ve türküler söylediler. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2015, 18:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128