Bolu standları yoğun ilgi gördü

Kültür ve Turizm Bakanlığı himayelerinde düzenlenen ‘Travel Turkey İzmir’ Turizm Fuar ve Kongresinde ilimiz Gerede ve Göynük Belediyeleri de stand açtı. Standlara ilgi yoğundu.

Bolu standları yoğun ilgi gördü

Haber: BMA

12. Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı ve Kongresi’nde Gerede ve Göynük Belediyeleri açtıkları standlarla ilimiz ve ilçeleri tanıtma fırsatı buldu. Geçtiğimiz hafta kapılarını ziyaretçilere açan Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı’nda Gerede standında misafirlere geleneksel şak şak helvası ikram edildi. Ayrıca deri ve deri ürünleri, bakırcılık gibi meslekler ve onların hediyelik eşyaları tanıtılırken ekranlardan Gerede Tanıtım Filmi izletildi ve tanıtım kitapları ile broşürleri dağıtıldı.

38 ülke ve 48 ilden 1200’ün üzerinde katılımcıyla Türkiye’nin en büyük ve en modern fuar kompleksi olan Fuar İzmir’de gerçekleşen Travel Turkey İzmir’de Göynük Belediyesi ise standında katılımcılara ilçenin tarihi, doğal ve kültürel değerlerini tanıtma fırsatı buldu.

Açılan Gerede ve Göynük standlarına ilgi yoğun olurken, bu tür fuarlara katılımın artırılmasının hem ilimiz hem de ilçelerimiz adına önemli bir tanıtım katkısı sunacağının altı çizildi.

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2018, 11:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
İzmirden Bolulu
İzmirden Bolulu - 10 ay Önce

fuara sadece gerede ve göynük katılmamış, bolu il kültür ve turizm müdürlüğü ile mudurnu belediyesi de katılmıştır.

İzmir'den Bolulu
İzmir'den Bolulu - 10 ay Önce

fuara sadece gerede ve göynük ilçelerinin katıldığı yazılmış ancak bolu il standında, bolu il kültür turizm müdürlüğü ve mudurnu ilçeleri de yer alarak ilimizin turistik ve kültürel tanıtımı gerçekleştirilmiştir.

SIRADAKİ HABER

banner133

banner129