Bolu Şubesinin Yardım Eli Ağrı’ya uzandı

Türk Kızılay Bolu Şubesi merhamet elini ihtiyaç sahiplerinden esirgemiyor, yardımlarına hız kesmeden devam ediyor. Türk Kızılayı Bolu Şubesi ilimizde bulunan ihtiyaç sahiplerine yardım etmeye hız kesmeden devam ederken, ülkemizin her köşesinden gelen yardım taleplerini de geri çevirmiyor.

 Bolu Şubesinin Yardım Eli Ağrı’ya uzandı

AİBÜ sınıf öğretmenliği bölümünde okuyan öğrencilerin başvuruları üzerine Bolu Kızılay Şubesi, Ağrı Diyadin İlçesi Toklucak Köyü öğrencileri için harekete geçti.  60 kişilik bir kontenjana sahip okul öğrencileri için üniversite öğrencilerinin çabasıyla oyuncak kırtasiye gibi yardımlar toplanmış, giyim yardımı Türk Kızılayı Bolu Şubesinden talep edilmişti. Bunun üzerine hazırlıklara başlayan Bolu Şubesi gönüllüleri, minik öğrencilere gönderilmek üzere bot ve montlardan oluşan giyim kolilerini hazırlandı. Her bir öğrenci için bedenlerine ve yaşlarına göre ayrı ayrı hazırlanan kıyafetler ilçeye gönderilerek okul idaresine teslim edildi.

Yardımın sınırlarının olmadığını her defasında bizlere gösteren Türk Kızılay Bolu Şubesi, Ağrı’daki minik öğrencilere el uzatarak, her koşulda, her yerde ve zamanda ihtiyaç sahiplerinin yanında olduğunu bir kez daha göstermiş oldu. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2015, 20:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128