banner120

Bolu teşkilatı tam kadro ile çıkarma yapacak

Pazar günü Ankara Arena’da yapılacak olan ve yaklaşık 30 Bin kişinin katılması beklenen AK Parti 4. Olağan Büyük kongresine Bolu il teşkilatından 8 otobüs kaldırılacak. AK Parti İl Başkanı Ömer Sayın, Bolu...

Bolu teşkilatı tam kadro ile çıkarma yapacak

Pazar günü Ankara Arena’da yapılacak olan ve yaklaşık 30 Bin kişinin katılması beklenen AK Parti 4. Olağan Büyük kongresine Bolu il teşkilatından 8 otobüs kaldırılacak. AK Parti İl Başkanı Ömer Sayın, Bolu il teşkilatı olarak hazırlıkların tamamlandığını belirterek “Sayın Genel Başkanımız ve Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Genel Başkanlık görevine dördüncü ve son kez aday olacağı bu Büyük Kongre'de bizde Bolu teşkilatı olarak oradaki yerimizi alacağız” şeklinde konuştu.

 

İl Başkanı Ömer Sayın, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, İl Genel Meclisi Başkanı Mücahit Kutlu, Merkez İlçe Başkanı Erol Özak, Gerede İlçe Başkanı Mustafa Allar, Mudurnu İlçe Başkanı Ahmet Uzun ve mevcut milletvekillerinin Büyük Kongre delegesi olduğu 4. Olağan Büyük Kongreye Bolu teşkilatı tam kadro ile çıkarma yapacak. İl Başkanı Ömer Sayın, Pazar günü Ankara Arena’da yapılacak kongreye Bolu il teşkilatı olarak 8 otobüsle Ankara’ya gideceklerini belirtti.  Sayın, “Sayın Genel Başkanımız ve Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Genel Başkanlık görevine dördüncü ve son kez aday olacağı bu Büyük Kongre'de bizde Bolu teşkilatı olarak oradaki yerimizi alacağız. Bu ülkede yaşayan her iki kişiden birinin oyunu almış olan AK Parti’nin büyüklüğüne yakışır bir kongre olacak. Bizler çok büyük bir aile olarak toplumun her alanını kucaklayan, birleştiren bir gönül hareketiyiz. Yeni katılan yol arkadaşlarımızla birlikte de Sayın Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde daha güçlü ve büyük Türkiye'nin inşası için var gücümüzle çalışıp ülkemizi aydınlık hedeflere taşıyacağımızı ümit ediyorum. Bu vesileyle; Pazar günü gerçekleştirilecek olan bu kongre ile de önümüzdeki yerel seçimlere daha güçlü gireceğimizi düşünerek, başta AK Partimize ve ülkemize hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124