Bolu, Ulusal Basının Gündemine Taşınıyor

Ulusal basından televizyon ve gazetelerin önde gelen isimleri hafta sonu Bolu’ya geliyor… - Bolu’nun örnek projelerini yerinde inceleyecek olan medya temsilcileri, Bolu’nun doğal, tarihi ve kültürel zenginliklerini...

Bolu, Ulusal Basının Gündemine Taşınıyor

Ulusal basından televizyon ve gazetelerin önde gelen isimleri hafta sonu Bolu’ya geliyor…

- Bolu’nun örnek projelerini yerinde inceleyecek olan medya temsilcileri, Bolu’nun doğal, tarihi ve kültürel zenginliklerini Türkiye gündemine taşıyacak.

Ulusal basın kuruluşlarının temsilcileri, Bolu Belediyesi’nin davetlisi olarak hafta sonu Bolu’ya çıkartma yapacak. Televizyon ve gazetelerin önde gelen isimleri, Bolu’nun örnek projelerini yerinde inceleyecek ayrıca Bolu’nun doğal güzelliklerini, tarihi ve kültürel zenginliklerine tanıklık ederek, Türkiye gündemine taşıyacak. Televizyon ve gazete temsilcilerinin hafta sonu yapacağı gezi ile ulusal kamuoyunun gözü kulağı bir kez daha Bolu’da olacak. Bolu’yu ziyaret edecek basın heyetinde, NTV, TRT, A Haber, ATV, Haber Türk TV, TV 8, Kanal A gibi televizyon kanallarının yanı sıra Hürriyet Gazetesi, Haber Türk Gazetesi, Star Gazetesi, Radikal Gazetesi, Dünya Gazetesi,  Bugün Gazetesi ile Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı ve Cihan Haber Ajansı’nın temsilcileri yer alacak. İlk olarak Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ile bir araya gelecek olan ulusal basının temsilcileri, Bolu’yu geleceğe hazırlamak amacıyla gerçekleştirilen projeler hakkında bilgi alacak. Basın heyeti daha sonra Bolu Belediyesi’nin ödüllü projelerinin de aralarında yer aldığı Atıksu Arıtma, Çöp Ayrıştırma, Katı Atık Depolama, Çöpten Elektrik Üretimi,  Temiz Su Arıtma tesislerini de yerinde inceleyecek. Bolu Belediyesi’nin gerçekleştirdiği sosyal projeleri, Hayır Çarşısı, Gıda Bankası ve Umut Evi uygulamalarını da gezecek olan ulusal medya mensupları, Bolu’nun doğal güzelliklerini de yakından tanıma fırsatı bulacak. Gölcük Milli Parkı’nda Bolu Belediyesi tarafından yapılan iyileştirme çalışmaları hakkında da bilgi alacak olan konuk basın grubu,  Seben İlçesi’ndeki Hocaş Fosil Ormanı ve Kaya Evleri’ni ziyaret edecek. Bu yönüyle ulusal basın temsilcilerinin Bolu gezisi,  Bolunun saklı zenginliklerinin Türkiye çapında tanınması için de fırsat olacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128