Bolu’da artık Birdie var

Kültür Park ve Yeraltı Katlı Otopark Projesi’nin alt katında bulunan pasajdaki ilk işyeri hizmete açıldı. Birdie Shop’ta birbirinden güzel ürünler satışa sunuluyor.

Bolu’da artık Birdie var
  HABER: KASIM ŞAHİN

İşletmeciliğini Oya Uygun’un yaptığı Birdie Shop, birbirinden güzel ve orijinal ev dekorasyonu, hediyelik eşya, biblolar, mutfak eşyaları, aksesurlar, bebekler ve küçük çocuklar için farklı ürünleri Bolu halkının satışına sunuyor.

Geçtiğimiz hafta sonu açılan Birdie Shop’un misafirlerinden biri de Vali Yardımcısı Ayhan Kartlı oldu. Yeni yıla sayılı günler kala açılış yapan Uygun, dükkanı süslemeyi de ihmal etmedi. Bolu’nun en büyük ihtiyaçlarının arasında yer aldığı tüm ürünlerin satışa sunulduğu mağazada, işyeri sahibinin ve çalışan personelin güler yüzlüğü, iş tecrübesi ise açılışta tüm konukların büyük ilgisini çekti. Müşteri memnuniyetinin, kaliteli ürünlerin ön planda olduğunu vurgulayan mağaza sahibi Oya Uygun, “Belirttiğim gibi ilk hedefimiz müşteri memnuniyeti. Kaliteli ve ekonomik fiyatlarla ürünlerini satarsanız, müşteri memnuniyeti tabi ki olacaktır. Bizde bu memnuniyeti yaratmak için ve Bolu’nun ihtiyacı olan mağazamızı hizmete açmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Hiçbir zaman kaliteden ödün vermeyeceğiz. Açılışımıza katılıp bizleri onurlandıran başta Vali Yardımcımız Ayhan Kartlı olmak üzere tüm konuklarımıza teşekkür ederim. Bolu’da artık bundan sonra Birdie var” diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2015, 18:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128