Bolu’da bu da oldu!!!

Bolu’da bu da oldu dedirten bir olay yaşandı. Özel araç sahibi cadde ortasına aracına çekerek ortalıktan kayboldu. Yol ortasına park edilmiş vaziyette aracı bulan trafik polisleri uzun zaman bekledikten sonra araç sahibi gelmeyince aracı çekici vasıtasıyla otoparka çektirdi. Bu durumu gören vatandaşlar, “Bolu’da da oldu. Bunu da gördük” dediler.

 Bolu’da bu da oldu!!!

Haber: Kasım ŞAHİN

Bolu’da bu da oldu dedirten olay dün saat 13.00 sıralarında Atatürk Anıtı Adliye binasının bulunduğu caddede oldu. 14 Plakalı bir araç sahibi aracını yolun tam ortasına çekerek kapılarını da kilitleyip hiçbir şey olmamış gibi aracının başından ayrılıp gitti. Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğüne bağlı ekiplerinin devriye gezerken yol ortasında park edilmiş şekilde çekilmiş aracı görünce önce çalıntı şüphesiyle sorgulama yaptırdılar. Kayıt bulunamayınca ekipler aracın sürücüsüne ulaşmaya çalışsalar da bu da mümkün olmadı.

Yol ortasına park edilen özel aracın sahibini uzun bir müddet bekleyen trafik ekipleri fotoğraf makinasıyla aracı görüntüledikten sonra bölgeye çekici talep ettiler. Araç sahibi aradan geçen uzun zamana rağmen gelmeyince araç çekici vasıtasıyla otoparka çekildi.   Yol ortasına park edilen araç yoldan geçen diğer sürücüler ve yayalar tarafından şaşkınlıkla izlendi. Bazı vatandaşlar, “Bolu’da bu da oldu. Bunu da gördük” demekten kendilerini alamadılar.

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2014, 09:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
akn
akn - 6 yıl Önce

mevkiii adliye önü orda o aracın önünde muhtemelen bmw ler audiler park halindeydi ve onlar işlerini görüp gittiler napsın vatandaş öyle kendi kalakalmış diğerleride olsaydı zaten araçta çekilmezdi

SIRADAKİ HABER

banner128