banner120

Bolu’da büyük skandal

Türkiye Bayanlar 2. Ligi B Grubunda mücadele eden bayan voleybolcuların resimleri bulunan postere çirkin saldırıda bulunuldu. Kimliği belirlenemeyen kişi veya kişiler bayan voleybolcuların resimlerine A4 kağıdın üzerine yazılı, “Edep ya hu” yazıları yapıştırıldılar. Yapılan bu skandal saldırı Bolu’da büyük tepkilere neden oldu.

 Bolu’da büyük skandal

Haber: Kasım ŞAHİN 

Bolu’da yaşanan skandal Bolu Belediyespor takımında oynayan bayan voleybolcuların morallerini bozarken, olaya Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şubesi tarafından el konuldu. 17 Temmuz Spor Salonu girişinde bulunan bayan voleybolcularının resimlerinin bulunduğu postere yapılan bu çirkin saldırının kimler tarafından yapıldığı araştırılıyor.

Edinilen bilgiye göre, polis 17 Temmuz Spor salonunun içersindeki ve dışındaki kamera kayıtlarını da incelemeye aldı.  

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2014, 18:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
murat ardıç
murat ardıç - 7 yıl Önce

ben baktığım zaman bu resime sadece resim görüyorsam,sen başka yerlere odaklanıyorsan edepsizin ta kendisi sensin.sizin gibi gözü sürekli başkasının üzerinde olan kişilerin yüzünden dinin gereğini yerine getirenler çok çekti bu memlekette.sen yargılayıcımısın.yobazlık görmek istiyorsanız işte yobazlık bu.dinini yaşayanlar yobaz değiller.onlar başkaları ile meşgul olmazlar.

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124