Bolu’da çekilen film fenomen oldu

Ünlü oyuncu Cüneyt Arkın’ın 36 yıl önce Bolu’da çektiği film sosyal medya hesaplarından paylaşım rekoru kırıyor. Film video paylaşım sitesi youtube.com’da şimdiden yetmiş binin üzerinde bir gösterim sayısına ulaştı.

Bolu’da çekilen film  fenomen oldu

Haber; Esra ÖZTÜRK

Yapım tarihi 1980 olan Destan isimli filmin başrollerini Cüneyt Arkın, Kazım Kartal, Melike Zobu, Hakan Balamir ve Behiye Eraksoy paylaşıyor. Zorlu doğa şartlarında çekilmiş bir Cüneyt Arkın filmi. Başrolde iki dev isim yer alıyor. Hakan Balamir ve Cünety Arkın. Sinirli sert adam rolünde Hakan Balamir ve karın soğuğun içinde verilen bir yaşam savaşı ilimizin çetin hava şartlarını çok iyi anlatıyor. Para ve toprak uğruna adamlarıyla kardeşini öldüren ve bir yabancı ile dağda tek başlarına yaşayan insanların Öyküsü olan Destan’ın Yönetmeni Remzi Jöntürk. Filmin senaryosu Mehmet Aydın’a ve Yapımcılığı ise Yavuz Işıklar’a ait.Aile, dram, macera, romantik ve suç türü olan yapım 70 Dakika sürüyor. Filmin en dramatik sahnesi Yabancı (Cüneyt Arkın)'nın Hasret (Melike Zobu)’yu bilmeyerek öldürmesi sahnesi.

1980 Yılında çekilen Destan filmi içerisinde ilimizin Anıt Park’ın ve belediye meydanının tam 36 yıl önceki hali net bir şekilde görülüyor. Filmin bir sahnesinde şimdilerde poliklinik yerleşkesi olarak hizmet veren eski devlet hastanesi olan bina ekranlara yansıyor.

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2016, 16:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
behiye eraksoy
behiye eraksoy - 4 yıl Önce

bu filmin yazılışı bile yanlış yazmışlar vay be biz o dönem türkiyeyi londrada temsilen yarışmaya gitmişiz geldiğimizde bizim saflığımızı kullanıp afişte bizi yemişler bir kere filmin sonunda melike zobuyu değil beni yani behiye eraksoyu öldürüyor cüneyt bey üst yazı yanlış bakınca gülüyorum ne kadar düşmanımız olmuş güzelin düşmanı gerçekten çok olurmuş doğru ama affetmek büyüklüktür genede hatalar insanlar için hata yapmayan doğruyu bulamaz kötülerden hiç kurtulamadımki zaten

SIRADAKİ HABER

banner128