Bolu'da iki kalite buluştu İrem Efe İnşaat ve Coldwell Banker Doğa işbirliği

Coldwell Banker Doğa Gayrimenkul Bolu'da İLK proje çalışmasını bölgenin güçlü inşaat firmalarından İrem Efe İnşaatla gerçekleştirmek için karşılıklı sözleşme imzaladı.

Bolu'da iki kalite buluştu İrem Efe İnşaat ve Coldwell Banker Doğa işbirliği

HABER: KASIM ŞAHİN

Proje kapsamında İrem Efe İnşaatın şu anda bitmiş, iskanı alınmış devam eden ve başlayacak olan  inşaatlarının  tanıtım,  pazarlama ve satış işlemlerini  Coldwell Banker - Doğa Gayrimenkul Danışmanlık üstlendi. 

imza töreninde  İrem Efe İnşaattan  Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Arslan,  Samet Büyükkeskin  ve   Coldwell Banker - Doğa Gayrimenkul  ofisinden  Broker  Fatih Mehmet Engürel,  Ofis Müdürü Hasan Yılmaz,  Gayrimenkul Danışmanları ; Uğur Barış, Çiğdem Ulusoy, Aysel Şen, İsa Özcan, Mehmet Alagözoğlu, Yavuz Selim Alcı  hazır bulundular.

İmza töreninde konuşan İrem Efe İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Arslan'da Bolu'da bu güne kadar yaptığımız binalarda tek hedefimiz müşterilerimize öncelikle sağlamlık ve kaliteden  hiç taviz vermeden  konut imal etmek ve çok kar gözetmeden fiyat kalite endeksine göre kıyaslanınca insanları çok uygun ev sahibi yapmak olduğunu ifade etti aynı zamanda İrem Efe İnşaattan ev alan müşterilerimiz her zaman için çok karlı bir yatırım yapmış oldular. aldıkları evlerin kısa sürede  prim yapması ile bunu yaşadılar.  Bundan sonra da müşterilerimize daha iyi ve kaliteli  hizmet verebilmek için yolumuza firmamıza yakışır Coldwell Banker Doğa Gayrimenkul Danışmanlık'la devam etme kararı aldık. Biz bundan böyle yaptığımız konutların zamanında ve daha yüksek kalitede müşterilerimize teslimine odaklanacağız. Çözüm ortağımız Coldwell Banker Doğa Gayrimenkul de daha hızlı satış ve pazarlama stratejileri geliştirip, yeni projelerimizde ise çözüm ortağımız olacak bankaları da proje garantörü olarak projelerimize dahil edecek çalışmalar yaparak müşterilerimize hem daha güvenilir ve yüksek kalitede hem de daha uygun maliyetli konutlar üretmemize destek olacaktır.

Coldwell Banker  Doğa Gayrimenkul  Broker'i Fatih Mehmet Engürel'de
  öncelikle Coldwell Banker hakkında bilgi verdİ.
Dünyanın ilk gayrimenkul danışmanlık markası  1906 yılında San Fransisco'da   Colbert  Coldwell  ve  Arthur Banker ortaklığında kuruldu. ortakların soyadları kullanılırak  Coldwell  Banker  markası oluştu.  geride kalan 110 yıllık tarihinde konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında aracılık hizmetleri veren Coldwell Banker milyonlarca insanın hayalinin gerçekleşmesine yardımcı oldu Coldwell Banker yıllar içersinde sektörün profesyonellik ve güvenilirlik standartlarını şekillendirdi sektörün öncüsü olarak gayrimenkul dünyasında bir çok yeniliği hayata geçirdi bugün altı kıtada tercih edilme sebepleri  kaliteli hizmet,  güven,  hızlı işlem,  satıcı ve alıcılarla  şeffaf görüşmelerle hizmet veren  52 ülkede 4000'e yakın ofisi 120 000'i  aşkın gayrimenkul danışman kadrosu ile açık ara liderliğini sürdürüyor.  ,  Türkiye'de de  106 ofisi 1500'ü  aşkın gayrimenkul danışman kadrosu var  ve her geçen gün hem dünyada hem de Türkiye’de büyümeye devam ediyor     


Dünyada 1906 yılında kurulan ilk gayrimenkul firması Colwel Banker'in doğa ofisi olarak ekim 2015 den itibaren Bolu'da hizmet vermekteyiz. Bu  sürede öncelikli hedefimiz gayrimenkul alım, satım ve kiralama işlemlerinde müşterilerimize kaliteli  hizmet sunmak her iki tarafın da ortak menfaatlerini gözeterek şeffaf anlaşmalarla işlemlerimizi gerçekleştirmek oldu


Hizmetimizi daha da büyüterek daha çok işlemde yardımcı olabilmek için  seçici davranıp ailemize yakışır  ofis müdürü ve gayrimenkul danışmanlarını kadromuza kattık. Ailemize yeni katılan arkadaşlar Amerikan  Gayrimenkul Eğitim Sisteminden gelen  Türkiye Coldwell Banker Unıversıty 'de  başlangıç, tapu, teknik ve medya konusunda  ''fast  start,,------ ''blu sprit,,------ '' blu tech,, eğitimlerini tamamlayıp  danışmanlık belgelerini alarak  görevlerine başladılar.  Coldwell Banker markasını Bolu'da gururla taşıyan doğa ofisi olarak  ev almak isteyen almayı hayal  eden yada hayalini ileri tarihe erteleyen ki artık ertelemeden herkese çok uygun şartlarla ev sahibi olma imkanlarını  sağlayacağız. Çok kısa süre içinde projelerimizi sizlerle paylaşacağız. Şimdiden ev sahibi yapacağımız müşteriler adına sevinç duyuyoruz projenin açıklanması ile birlikte kısa sürede dairelerin hızla tükeneceğini biliyoruz bu nedenle gayrimenkul almak isteyen talipleri en kısa sürede ofisimize bekliyoruz. 

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2016, 18:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128