Bolu’da mücevherin tek adresi Fay Yamaner

Bolu’da uygun fiyata şık mücevherin adresi Fay Yamaner 14 Şubat sevgililer gününe özel kampanyasıyla gönülleri fethetmeye hazırlanıyor.

Haber: BMA

Mücevherin kelime anlamı altın, gümüş gibi değerli madenler ve elmas, zümrüt ve doğal taşlar kullanılarak genellikle el işçiliği ile yapılan yüzük, küpe, kolye ve bilezik gibi takılarla maddi değeri yüksek süs eşyalarına verilen addır. Kadını, erkeği, genci yaşlısı veya öğrencisi, çalışanı hepimiz hediye almayı, hediye vermeyi çok severiz. Bazen bir demet çiçek, bazen güzel bir yemek… Fakat bir kadının hayali altın veya gümüş takıdan bir mücevher veya bir erkeğin isteği kıyafetine uygun bir saatte olabilir.

14 Şubat Sevgililer günü öncesi tüm soruların cevabını tek tuşla öğrendiğimiz ‘’Google’a sorduk.’’ ‘’Bolu’da uygun fiyata, şık mücevher nerede’’ diye sorarak Google’da ara tuşuna bastık. Karşımıza çıkan ilk adreswww.fayyamaner.com oldu.

Fay Yamaner e-ticaret ve sosyal medya yöneticisi Çağdaş Çakman kampanyaları, internette ve Bolu Merkez’de öncelikli tercih edilen mücevher markası olmaları hakkında açıklamalarda bulundu. Şirketin yenilikçi ve farkındalık vizyonunun 1998 yılında İzzet Baysal Caddesine ilk kuyumcu mağazasını açarak başladıklarını dile getiren Çakman, “Bu süreç 14 Burda AVM ve Narven Butik mağazalarımız ile devam etti. Ben beş yıldır ‘’Fay Yamaner Mücevher’’ şirketindeyim. 2014 yılından itibaren markamızın gücünü ulusal anlamda tanıtmak için dijital kanallara ağırlık vermeye başladık. Kurumsal sayfamız www.fayyamaner.com aldığı yoğun trafiğe baktığımızda markamızı tanımak isteyen misafirlerimiz tarafından ilgiyle karşılandığını gözlemliyoruz. Çok yakında online satış sayfamız www.gift14.com faaliyete geçtiğinde 24 saat alışveriş imkanı ile müşteri memnuniyet seviyemizi en üst düzeye çıkaracağız. Ayrıca mağazalarımızda Sevgililer Gününe özel müthiş kampanyalar ile hazırlandık. Atasay, Swarovski ve Saat ve Saat’in ulusal kampanyalarının yanı sıra, mağazalarımızda misafirlerimizi 249 liradan başlayan fiyatlar ile çok şık altın yüzük, kolye, yüzük tasarımlar bekliyor. Ayrıca 500 lira ve üzeri 14 Ayar altın takı, pırlanta ve elmas alışverişlerimizde de ‘’Renkli Taşlı Özel Tasarım’’ ayna Hediye ediyoruz. Sloganımız ise ‘’Aşkınızın gerçekliğini sadece aynalar yansıtır’’

Sosyal medya da yayınladığımız Bolu’da yaşayan bizleri yansıtan ‘’Kerem ve Aslı’’ animasyonumuzda misafirlerimizde tebessüm yarattı, merak uyandırdı. Sevgililer gününde her bütçeye uygun hediye alternatifleri için misafirlerimizi Fay Yamaner Cadde veya 14 Burda AVM deki saat 22.00 a kadar 365 gün açık olan Fay Yamaner Mücevher ve Saat mağazalarını ziyaret etmeye davet ediyoruz. Son olarak ‘’Aşk’ın Tercihi Fay Yamaner’’ diyor ve sizleri instagram ve facebook sosyal medya hesaplarımızdaki ‘’Aslı ve Kerem’’ animasyonunu izlemenizi ve hediye çekilişi kampanyamıza katılmanızı bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2019, 12:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner133

banner129