Bolu’da şok operasyon 750 kişi sorgulandı

Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ve Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü, KOM Şubesi, Yabancılar Şubesi, Pasaport Şubesi ve Çocuk Şubesi’nde görev yapan yaklaşık 80 polis önceki gece Bolu’da şok uygulama ve operasyon yaptı. Operasyonlarda 750 kişi sorgulandı.

 Bolu’da şok operasyon 750 kişi sorgulandı

ÖZEL HABER: Kasım ŞAHİN

Bolu İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı 6 şube önceki gece Bolu’da umuma açık yerlerde, alkol satan büfeler, içkili mekanlar ve kahvehanelerde şok baskın yaptı. Trafik ekipleri de alkollü araç kullanan araç sürücüleri üzerine denetim gerçekleştirdi.

Yapılan şok operasyon ve denetimlerde 750 kişi sorgulanırken, yapılan kontrollerde 4 aranan şahıs yakalanırken, bir adet kurusıkı tabanca ele geçirildi. Karacasu, Mudurnu yolu ve Çamkent hastanesi kavşaklarının kesildiği ve gece saat 01.00’e kadar süren uygulamada pasaportu olmayan 7 Suriye uyruklu vatandaş gözaltına alınarak Yabancılar Şubesi’ne getirildi. Emniyet Yetkilileri, uygulamaların esas amacının Bolu’nun huzurlu bir kent olması amacıyla yapıldığı, kesinlikle halkın huzurunu kaçırmak gibi bir niyetlerinin olmadığını ve bu tür uygulamaların şehir merkezinde zaman zaman gerçekleştirileceğini söylediler.  

Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2014, 18:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124