BOLU’DAN GÖZYAŞI DÖKEREK AYRILDI

4 yıldır Bolu Valiliği görevini yapan ve bu görevini de başarı bir şekilde yürüten İbrahim Özçimen’in vedası gözyaşlarına sahne oldu. Önce çalıştığı personelle tek tek vedalaşan Vali İbrahim Özçimen, Bolu’dan gözyaşı dökerek ayrıldı. Valilik binası önünde kendisini uğurlamaya gelen kalabalığı gören Özçimen, burada da gözyaşlarına hakim olamadı ve bu esnada büyük bir duygusal sahneler yaşandı. Bolu Olay Gazetesi olarak Vali İbrahim Özçimen’e bundan sonraki görevi ve yaşamında başarılar, sağlık ve huzur dolu günler dileriz.

BOLU’DAN GÖZYAŞI DÖKEREK AYRILDI

HABER: KASIM ŞAHİN

 

VALİ ÖZÇİMEN MENGEN İLE VEDALAŞTI

Vali İbrahim Özçimen, veda turlarına devam ediyor. Vali Özçimen, bugün de bazı ilçelere giderek helallik istedi. Vali Özçimen’in Perşembe günkü ilk durağı Mengen oldu.

Vali İbrahim Özçimen’i Mengen Kaymakamlık binasının önünde İlçe Kaymakamı Hayri Zorlu, Mengen Belediye Başkanı Osman Erarslan, ilçe protokolü ve vatandaşlar katıldı. İlçedekilerle tokalaşan Vali Özçimen, kaymakamlık binası çevresinde olan vatandaşlar ile de tokalaştı.

Vali Özçimen ve beraberindekiler daha sonra ise Kaymakamlık binasına geçtiler.

Mengen Kaymakamı Hayri Zorlu ziyarette yaptığı konuşmada “Biz sizden memnunduk. İnşallah sizlerde bizlerden memnun kalmışsınızdır. Sizle inşallah bir gün yeniden çalışma imkanımız olur. Yolunuz açık olsun” dedi.

Mengen Belediye Başkanı Osman Erarslan ise “Bizlere çok yardımlarınız oldu. Allah sizlerden razı olsun. İlçemize defalarca gelerek, bizden biri oldunuz. Mengen Halkı adına sizlere teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Vali Özçimen ise yaptığı konuşmada, “Mengen’de çok güzel yatırımlarımız oldu. Ama ihtiyacın ne kadarını yaptık asıl önemli olan bu. Ben kendimi kimseden büyük görmedim. İnsan makamla büyümez. Ben bir dede gördüğümde kendi dedemmiş gibi saygı gösteriyorum. İşin önemli olan noktası da bu. Umarım güzel işler başarmışızdır. Hepiniz hakkınızı helal edin. Allah’a emanet olun. Buradan sizin aracılığınızla Mengenli tüm vatandaşlarımıza bol bol selam söylüyorum. Haklarını helal etsinler” dedi.

 

YENİÇAĞA’YI UNUTMADI

Vali Özçimen’in ilçelerdeki veda ziyaretlerinin son durağı ise Yeniçağa oldu. Yeniçağa’da da helallik isteyen Vali Özçimen, “Burada güzel günlerimiz oldu. Bunları hiçbir zaman unutmayacağım” dedi.

Yeniçağa ziyaretinde Vali Özçimen’i İlçe Kaymakamı Fahrettin Demir, Yeniçağa Belediye Başkanı Ahmet Kızıltan, ilçe protokolü ve vatandaşlar karşıladı.

Buradaki ziyarette konuşan Vali Özçimen, “Hakkınızı helal edin. Burada güzel günlerimiz oldu. Bunları hiçbir zaman unutmayacağım. Tüm ilçelerimize uğradım ve son durağım artık burası. Allah umarım herkese böyle güzel bir ayrılık nasip eder. Allah’a emanet oldun. Yeniçağalı vatandaşlarımıza da sizin aracılığınızla selam söylüyorum. Haklarını helal etsinler” dedi.

Yeniçağa Kaymakamı Fahrettin Demir de Vali Özçimen ile çalışmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade ederek ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini sundu.

Vali Özçimen, burada bir süre sohbet ettikten sonra herkesle tek tek tokalaşarak vedalaştı.

GEREDELİLERLE VEDALAŞTI

Vali İbrahim Özçimen Gerede’yi de ziyaret ederek hem protokol ile hem de vatandaşlarla vedalaştı. Burada  “Vedalaşmalar zordur ama bu dünyada böyle işler var” diyen Vali Özçimen, Geredelilerden de helallik aldı.

Gerede ziyaretinde Gerede Kaymakamı Arslan Yurt ve ilçenin diğer protokol mensupları ile vatandaşlar tarafından karşılanan Vali Özçimen, burada yaptığı konuşmasında Gerede ile çok çalışmalarının olduğunu ifade ederek, “Bu kapsamda bir çoğunuzu tanıyorum. Vedalar zor ama dünyada bu işler var. Hayatta böyle şeyler oluyor ama önemli olan alnınızda bir leke olmadan ayrılabilmeniz. Ben sizleri sevdim ve sevginize layık olmaya çalıştım. Çok şükür ki sevgi, saygı huzur içinde bir dönemi geçirdik. Sizin için iyilikler güzellikler diliyorum. Allah’a emanet olun. Tüm Geredeli vatandaşlarımıza da sizin aracılığınızla bol bol selam söylüyorum. Haklarını helal etsinler  ” şeklinde konuştu.

Gerede Kaymakamı Arslan Yurt ise “Kendimi şanslı hissediyorum çünkü sizin gibi iyi bir insanla iyi işler yaptık. Ben sizinle beraber yaklaşık dört yılın nasıl geçtiğini anlayamadım. Bizlere hep insan odaklı çalışmamızı söylediniz. Sizinle birlikte çok pozitif bir şekilde çalışma ortamımız oldu. Sayın Valimiz Gerede’yi sevmiş ama Gerede de Valimizi çok sevdi. Allah kendisine inşallah daha iyi yerler nasip eder” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından ise Vali Özçimen, kendisini uğurlamaya gelen herkesle tokalaşarak vedalaştı.

DÖRTDİVAN’LILAR BAĞRINA BASTI

Vali İbrahim Özçimen veda ziyaretlerinde Dörtdivan’ı ziyaret ederek helallik istedi. “Dörtdivan bizlere hiç sıkıntı çıkarmadı” diyerek Dörtdivanlılara teşekkür eden Vali Özçimen, kendisini uğurlamaya gelenlerden helallik istedi.

Vali Özçimen’i Kaymakamlık binası önünde Dörtdivan Kaymakamı Nursan Vural Zorlu, Dörtdivan Belediye Başkanı Sefer Akman, ilçe protokolü ve vatandaşlar karşıladı.

Ziyarette konuşan Vali Özçimen, “Dörtdivan bizlere hiç sıkıntı çıkarmayan bir ilçemiz. Uyumlu bir çalışmamız oldu. Bolu’da ve ilçenizde çok güzel insanlar var. Hakkınızı helal edin, Allah’a emanet oldun Dörtdivanlı vatandaşlarımıza da sizin aracılığınızla selam söylüyorum. Haklarını helal etsinler” dedi.

Dörtdivan Kaymakamı Zorlu da yaptığı konuşmada Vali Özçimen’in kendilerine çok güzel bir çalışma ortamı yarattığını söyleyerek “Biz, sizlerin bize verdiği destek ile güzel çalışmalar yapmaya çalıştık” dedi.

Vali Özçimen daha sonra ise kendisini uğurlamaya gelenlerle vedalaştı.

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2014, 10:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
kemal yaman
kemal yaman - 5 yıl Önce

ben sana hakkımı helal etmiyorum. seninde çoluğun çocuğun var. benim çektiğimi onlarda çeksin.

kemal cindi
kemal cindi - 5 yıl Önce

ne die agliyor ibraham bey anlayan varmi dik dur vali bek dik dur aglama benide aglatacan kerata,,

TAŞKESTİLİ
TAŞKESTİLİ - 5 yıl Önce

bolu böyle valiyi bi daha zor bulur. yaptiği hizmetlerden dolay sayin valimize çok teşekkür ediyoru

memur
memur - 5 yıl Önce

yorumlar yayınlanmıyormu benmi acele ediyorum.sabahta yayınlanmamış olursa bir daha yazma zahmetinede girmem

SIRADAKİ HABER

banner133

banner128

banner129

banner124